اجرای عملیات پخش آسفالت در گذرهای بافت های فرسوده کلید خورد

به گزارش دکترای اقتصاد، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: پیرو تفاهمنامه همکاری مشترک دولت و شهرداری تهران با موضوع تهیه و پخش آسفالت در معابر بافت های فرسوده نیازمند آسفالت، این امر در کوچه های نیازمند آسفالت در منطقه 9 وارد عملیات اجرایی شد.

اجرای عملیات پخش آسفالت در گذرهای بافت های فرسوده کلید خورد

به گزارش شهر و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، کاوه حاجی علی اکبری با اعلام این خبر، بیان کرد: پروژه پخش آسفالت در معابر بافت های فرسوده که از جمله اقدام های مشترک دولت و شهرداری تهران است، از سال 1397 شروع شده و در حال حاضر این همکاری مشترک در حال اجرا است.

علی اکبری شرح داد: بر اساس بند هـ تبصره 1 بودجه سال 1398 کل کشور مبنی بر توزیع آسفالت در معابر بافت های فرسوده شهری، سازمان نوسازی شهر تهران معابر نیازمند آسفالت را به وزارت راه و شهرسازی معرفی کرد که در این راستا و با همکاری ها و هماهنگی های اجرا شده، اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال به شهر تهران اختصاص یافت.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که اطلاعات مربوط به این فرآیند پس از تایید معابر و آنالیز مدارک و مستندات توسط نمایندگان وزارت و راه شهرسازی، در سامانه سنا وارد شده است، گفت: در ادامه سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران و شهرداری های مناطق اقدام به تخصیص آسفالت و عملیات اجرایی نمودند.

علی اکبری شرح داد: شهرداری منطقه 9 در حال حاضر به عنوان اولین موضع همکاری مشترک دولت و شهرداری در حال اجرای عملیات عمرانی می باشد و در ادامه منطقه های 10 و 11 اقدام به آسفالت معابر مضمحل در بافت های فرسوده خواهند کرد.

علی اکبری متذکر شد: با توجه به معرفی معابر نیازمند آسفالت توسط سازمان نوسازی و بر اساس قول مساعد وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تخصیص اعتبار کامل به این موضوع در شهر تهران، می توان امیدوار بود که تا سرانجام سال 1399 شاهد بهبود کیفیت معابر در بافت های فرسوده سایر مناطق باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 671

به "اجرای عملیات پخش آسفالت در گذرهای بافت های فرسوده کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای عملیات پخش آسفالت در گذرهای بافت های فرسوده کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید