اکبرپور: به خاطر حساسیت دربی کتف بازیکن ما در خواب در رفت!، پیروزی حق تراکتور بود

به گزارش دکترای اقتصاد، سرمربی ماشین سازی تبریز به این نکته اذعان کرد که پیروزی در دربی تبریز حق تیم تراکتور بوده است.

اکبرپور: به خاطر حساسیت دربی کتف بازیکن ما در خواب در رفت!، پیروزی حق تراکتور بود

جهت دریافت مشاوره خدمات تراکت ارزان از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، علیرضا اکبرپور پس از شکست 2 بر صفر ماشین سازی تبریز مقابل تراکتور تبریز گفت: این پیروزی را به تیم تراکتور تبریک می گویم. پیروزی حق شان بود. همه شرایط ماشین سازی را می دانند. شرایط ما به گونه ای است که در بازی ها نباید گل بخوریم. تیم مان جوان است و دست مان روی نیمکت خالی است. اگر از ابتدا به پرس کردن حریف و گلزنی بپردازیم، تیم مان از هم می پاشد.

وی با بیان اینکه تیمش تنها به دنبال فوتبال بازی کردن است، توضیح داد: به دنبال این هستیم که بتوانیم برنامه های خود را در زمین پیاده کنیم و با کارهایی که می کنیم، به گل برسیم. نه می خواهیم دفاع کنیم، نه حمله. شکل بازی ما به گونه ای بود که بازیکنان از یک سوم دفاعی جمع شوند و پس از اینکه توپ را گرفتیم، به حمله برویم. دست ما واقعاً خالی است و محروم و مصدوم داریم. دو سه بازیکن مصدوم بودند که بالاجبار به آنها بازی دادیم، چون نفر نداریم که جایگزین کنیم.

سرمربی ماشین سازی با بیان اینکه شاگردانش کم تجربه هستند و تحت تأثیر نام تراکتور بودند، گفت: زمانی که نام تیم بزرگی می آید، بازیکنانم هُل می شوند. شب گذشته کتف یک بازیکن در خواب درآمد! ببینید شرایط ما چگونه است که حساسیت بازی باعث شد کتف یک نفر در خواب دربیاید. تراکتور خوب بازی کرد و به این تیم تبریک می گویم. هیچ وقت به داوری اعتراض نمی کنیم، اما خطاهایی که آن سو گرفته شد، این سمت گرفته نشد یا دایوهای آن سو خطا اعلام شد و این سو به بازیکن اخطار داده شد.

اکبرپور با بیان اینکه داور می توانست با تیمش مهربانانه تر سوت بزند و باید دو تیم را به یک چشم می دید، اعلام نمود: داوران از آذربایجان شرقی بودند و نباید اسامی روی آنها تأثیر بگذارد. زمانی که یک بر صفر عقب بودیم، آمدیم به حریف فشار آوردیم و پس از تعویض ابراهیمی، تیم را تحت تأثیر قرار دادیم تا حریف را به زمین خودش ببریم. می توانستیم فرصت گلزنی ایجاد کنیم، اما آن اخراج، شیرازه تیم را به هم زد و مجبور شدیم دو بازیکن امید را به زمین بیاوریم که بدوند.

وی در سرانجام توضیح داد: ان شاءالله روزی در این فوتبال فرا برسد که تراکتور و ماشین سازی در صندلی های اصلی خود باشند. همه می دانند صندلی ماشین سازی انتهای جدول نیست، اما تیم به دلایلی از ابتدای فصل به قعر جدول چسبیده و جدایی از انتهای جدول، برای تیمی که بازیکن ندارد خیلی سخت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1001

به "اکبرپور: به خاطر حساسیت دربی کتف بازیکن ما در خواب در رفت!، پیروزی حق تراکتور بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبرپور: به خاطر حساسیت دربی کتف بازیکن ما در خواب در رفت!، پیروزی حق تراکتور بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید