برگزاری جلسه مددکاری در بنیاد قائمشهر

به گزارش دکترای اقتصاد، خبرگزاری خبرنگاران- جلسه رئیس و مددکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائم شهر برگزار گردید .

برگزاری جلسه مددکاری در بنیاد قائمشهر

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان قائم شهر، جلسه رئیس و مددکاران چهارشنبه 17 دی ماه در دفتر رئیس بنیاد قائمشهر برگزار گردید .

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قائمشهر در این جلسه گفت: امنیت و آرامش کنونی ما به برکت ایثارگری و از خود گذشتگی تمامی ایثارگران است و ما همیشه قدردان زحمات این عزیزان هستیم و در جهت حل مسائل آنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.همچنین شناسایی پدران و مادران شهدای بیمار و رسیدگی به مسائلشان و ملاقات و تماس تلفنی مددکاران به جامعه هدف جهت دلجویی و رسیدگی به مسائلشان در این رو زهای سخت کرونا مورد تاکید قرار دادند .

در ادامه بیان کرد: فتحی به عنوان نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت رایزنی با شهرداری در اختیار قرار دادن آمبولانس به صورت رایگان دراختیار جامعه هدف متوفی و همچنین معین متولی گلزارهای شهدا از جمله سید نظام جهت رسیدگی به گلزارها ماموریت به رسیدگی این موضوع قرار گیرد و در سرانجام معین معین نمودن اعضای شورای نامگذاری معابر و اماکن جهت رسیدگی نامگذاری کوچه ها و معابر با نام شهدا پیشنهاد شد تا جلسه ای به همراه اعضای شورای نام گذاری در دفتر امام آدینه شهرستان با حضور فرماندار تشکیل شود .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 791

به "برگزاری جلسه مددکاری در بنیاد قائمشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه مددکاری در بنیاد قائمشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید