تهدید ایران توسط اوکراین در رابطه با حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی ، با ایران توافق نکنیم پرونده به جریان می افتد!

به گزارش دکترای اقتصاد، وزیر امور خارجه اوکراین خاطرنشان کرد که در صورت عدم توافق با ایران درباره حادثه هواپیمای اوکراینی، امکان دارد به همراه کشورهای مرتبط با این حادثه یک فرایند قانونی علیه ایران به جریان بیندازند.

تهدید ایران توسط اوکراین در رابطه با حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی ، با ایران توافق نکنیم پرونده به جریان می افتد!

دمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین در گفت وگو با روزنامه آر.بی.سی-اکراین که روز دوشنبه منتشر شد، درباره حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی که منجر به جان باختن 176 نفر از هم وطنانمان و شهروندان چند کشور دیگر شد، گفت: [این حادثه] بر بعضی از کشورها از جمله کانادا، انگلیس، سوئد، افغانستان و اوکراین تاثیر گذاشت.

ما باهم در ارتباط هستیم. از این رو، اگر ما همگی نتوانیم به سرعت به توافقی با ایران برسیم، مسیری طولانی اما مطمئن و موثر را برای پیگرد قانونی ایران به طور جمعی و در هر زمانی که امکان آن باشد، در پیش خواهیم گرفت.

طبق گفته کولبا، کیف یک توافق انسانی را به تهران پیشنهاد می نماید که بر کامل شدن هرچه سریع تر تحقیقات از جمله رمزگشایی جعبه های سیاه تاکید دارد.

منبع: ایسنا

منبع: چمدان
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 374

به "تهدید ایران توسط اوکراین در رابطه با حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی ، با ایران توافق نکنیم پرونده به جریان می افتد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید ایران توسط اوکراین در رابطه با حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی ، با ایران توافق نکنیم پرونده به جریان می افتد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید