خبرنگاران ادامه برنامه آموزش دانشگاه شهید باهنر کرمان به شیوه الکترونیکی اعلام شد

به گزارش دکترای اقتصاد، کرمان - خبرنگاران - معاونت های آموزشی و دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان در اطلاعیه بازگشایی این دانشگاه، ادامه آموزش در نیم سال جاری در تمام مقاطع تحصیلی، را همچنان به شیوه الکترونیکی بیان نمود.

خبرنگاران ادامه برنامه آموزش دانشگاه شهید باهنر کرمان به شیوه الکترونیکی اعلام شد

در این اطلاعیه آمده است، تأکید می شود تا به امروز مجوزی برای بازگشایی خوابگاه و غذاخوری دانشگاه شهید باهنر کرمان صادر نشده لذا از تمای دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی خواهشمند است قبل از هر گونه اقدامی، از نحوه اسکان خود در خوابگاه از 17 خرداد به بعد اطلاعات دقیق را از اداره خوابگاه ها با شماره 33257614 و 31322827 و با کد 034 برای تماس از خارج استان اخذ کنند.

در ادامه آمده است، اولویت حضور از 17 خرداد 1399 با دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای انجام امور پایان نامه و رساله بوده و آموزش ایشان نیز همچنان به شیوه الکترونیکی است. اسکان در خوابگاه برای این دسته از دانشجویان عزیز نیز پس از صدور مجوزهای ذیربط و نیازمند هماهنگی با اداره خوابگاه ها است.

نحوه (حضوری یا الکترونیکی) و تاریخ برگزاری امتحانات پایان نیمسال، به صورت رسمی از سوی اداره خدمات آموزشی دانشگاه در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

به دانشجویان توصیه می شود که در ارزیابی های مستمر، آزمون های طول نیم سال، تکالیف، تمرین ها و کوئیزهای اعلامی از سوی استادان شرکت فعال داشته باشند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 380

به "خبرنگاران ادامه برنامه آموزش دانشگاه شهید باهنر کرمان به شیوه الکترونیکی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادامه برنامه آموزش دانشگاه شهید باهنر کرمان به شیوه الکترونیکی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید