خبرنگاران بیشتر جان باختگان و زخمی های حادثه سینا مراجعه کنندگان و کادر درمانی هستند

به گزارش دکترای اقتصاد، تهران- خبرنگاران- رییس مرکز اورژانس تهران گفت: مراجعه کنندگان و کادر درمانی حاضر در اتاق های عمل جراحی بیشترین تعداد جان باختگان و زخمی ها در حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر را که شب گذشته (10 تیرماه) رخ داد، به خود اختصاص دادند.

خبرنگاران بیشتر جان باختگان و زخمی های حادثه سینا مراجعه کنندگان و کادر درمانی هستند

پیمان صابریان بامداد چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران افزود: اگرچه آتش سوزی و انفجار از زیرزمین این ساختمان آغاز شده بود اما این افراد در طبقه های چهارم و پنجم ساختمان بیشترین صدمه را دیدند.

وی با اشاره به جان باختن 19 نفر در این حادثه دلخراش، افزود: هفت نفر از مصدومان این حادثه به صورت سرپایی درمان شدند و هفت دیگر نیز به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافتند.

وی بیان نمود: یکی از مصدومان خانم 45 ساله از کارکنان کلینیک بود و یکی از آتش نشانان هم با 42 سال سن حین عملیات زخمی شد؛ ضمن اینکه بقیه مصدومان شامل یک مرد 37 ساله و چهار خانم 50، 23، 37 و 25 ساله بودند.

کانال سازمان نظام پزشکی نیز اظهار داشت که بیش از نیمی از جان باختگان متعلق به پزشکان و کادر اتاق عمل است و در این حادثه دکتر اکبری متخصص گوش،حلق و بینی و دکتر سلطانپور متخصص بیهوشی جان باخته اند؛ همچنین شرایط دکتر تورانی متخصص جراحی نیز وخیم است.

مهار این آتش سوزی با استفاده از تجهیزات جدید آتش نشانی از جمله نردبان های بلند و در سایه تجربه و ایثار آتش نشانان، حدود 2 ساعت به طول انجامید و با وجود دو مورد انفجار در دقایق اولیه ، از سرایت آتش به سایر ساختمان های منطقه جلوگیری شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 461

به "خبرنگاران بیشتر جان باختگان و زخمی های حادثه سینا مراجعه کنندگان و کادر درمانی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بیشتر جان باختگان و زخمی های حادثه سینا مراجعه کنندگان و کادر درمانی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید