خشونت خانگی حاصل از قرنطینه گریبان وزیر اتریشی را هم گرفت

به گزارش دکترای اقتصاد، وزیر خارجه سابق اتریش که خود از پیشگامان مبارزه با خشونت های خانگی است درباره مشاجره با همسر و خشونت خانگی در دوران قرنطینه کرونایی به پلیس شکایت نموده است.

خشونت خانگی حاصل از قرنطینه گریبان وزیر اتریشی را هم گرفت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از نشریه بیلد آلمان، کاترین کنایسل، وزیر امور خارجه سابق اتریش که در آگوست سال 2018 عروسی خود با وولفگانگ مایلینگر را با حضور بحث برانگیز ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه جشن گرفت هم بیان کرد که از خشونت همسر خود در دوران قرنطینه رنج می برد.

اعمال محدودیت های گسترده در اتریش برای مبارزه با شیوع کرونا نگرانی ها درباره افزایش خشونت های خانگی را افزایش داده است و حالا یک نمونه معروف این گونه خشونت ها در این کشور خبر ساز شده است.

کنایسل 55 ساله که خود یکی از پیشگامان مبارزه با خشونت علیه زنان و خشونت های خانگی است و با شروع بحران کرونا در این باره هشدار جدی داده بود، حالا خود قربانی این مسئله شده و به صورت تلفنی یک مناقشه خشونت آمیز با همسرش را به پلیس گزارش داده است.

وی این طور شرح داد که در جریان دعوا با همسرش چندین بار به آرامی با مشت به سینه شوهرش زده و شوهرش در پاسخ دو سیلی به صورت او زده است.

البته شوهر کناسیل می گوید که نمی خواسته وی را کتک بزند و تنها قصد آرام کردن وی را داشته است. پلیس اتریش اسلحه همسر کنایسل را از وی گرفته است.

وزیر امور خارجه سابق اتریش از آنجایی که این روزها درآمدش به صفر رسیده و هیچ کمکی هم از طرف دولت برای افراد شاغل دریافت نمی کند به شدت اعصابش به هم ریخته است.

این مناقشه از طرف پلیس به عنوان تهدید قلمداد شده و در واکنش به آن نزدیکی این دو زوج معروف را ممنوع بیان کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 271

به "خشونت خانگی حاصل از قرنطینه گریبان وزیر اتریشی را هم گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشونت خانگی حاصل از قرنطینه گریبان وزیر اتریشی را هم گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید