زالی: ابتلا به کرونا در شهر تهران کاهش نداشته است

به گزارش دکترای اقتصاد، زالی گفت: جلسه ای با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی برگزار کردیم و قرار شد که زیرساخت های لازم در زمینه ارائه ماسک و تجهیزات حفاظتی فراهم گردد.

زالی: ابتلا به کرونا در شهر تهران کاهش نداشته است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهار کرد: شرط ادامه راستا برای بازگشایی مشاغل و مکاسب، رعایت دقیق پروتکل ها و مسائل بهداشتی است و افراد باید بر اساس تعهداتشان عمل نمایند.

او ادامه داد: نظارت بر اجرای پروتکل های مشاغل دقیق تر انجام می گردد، اما موضوع مهم این است که گستردگی مشاغل در تهران در مقایسه با سایر استان ها قابل توجه است.

زالی تاکید نمود: تهران می تواند شرایط شنماینده تری داشته باشد و ما هنوز به نقطه مطلوب و ثبات قطعی نرسیده ایم.

او اعلام کرد: آمارها نشان می دهد که میزان ابتلا در شهر تهران کاهش نداشته است و شرایط تهران همان طور که قبلاً گفتم می تواند شنماینده باشد.

زالی تاکید نمود: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند شرایط تهران را نگران نماینده کند و هر گونه تغییر رفتار افراد در شهر تهران بعد از دوره نه تا چهارده روزه و همچنین آثار میزان بستری در بیمارستان ها بین 2 تا 3 هفته بعد خودش را نشان می دهد.

او ادامه داد: مردم باید تمام مسائل بهداشتی را به طور دقیق رعایت نمایند؛ ما جلسه ای با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی برگزار کردیم و قرار شد که زیرساخت های لازم در زمینه ارائه ماسک و تجهیزات حفاظتی فراهم گردد.

او گفت: براساس گزارش های دریافتی 10 درصد از مردم در مترو از ماسک استفاده نکردند که می تواند عدد قابل توجهی باشد، اما خوشبختانه میزان استفاده افراد از ماسک رو به افزایش است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 350

به "زالی: ابتلا به کرونا در شهر تهران کاهش نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زالی: ابتلا به کرونا در شهر تهران کاهش نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید