عکس ، تهدید عجیب بازیکن فولاد توسط مدافع استقلال؛ جوری می زنم درد بکشی!

به گزارش دکترای اقتصاد، ماجرای درگیری دو هافبک استقلال و فولاد که کلید جنجال های بازی دو تیم بود همچنان ادامه دارد و میلاد زکی پور مدافع چپ استقلال که به بازی اهواز نرسیده بود امروز در مصاحبه ای ادعایی عجیب و البته به دور از اخلاق ورزشی مطرح کرده است.

عکس ، تهدید عجیب بازیکن فولاد توسط مدافع استقلال؛ جوری می زنم درد بکشی!

به گزارش خبرنگاران یکی از جاشیه های پررنگ دیدار فولاد و استقلال اخراج علی کریمی هافبک استقلال در صحنه درگیری با محمد آبشک بازیکن فولاد بود. صحنه ای که منجر به اخراج علی کریمی شد و در ادامه داور به دلیل اظهارات فرهاد مجیدی سرمربی استقلال را هم از روی نیمکت اخراج کرد.

بعد از این اتفاق هافبک استقلال در مصاحبه ای تند آبشک را نامرد و بی نزاکت خطاب کرد و مدعی شد که او در طول بازی مدام در حال فحاشی به بازیکنان استقلال بوده است.

موضوعی که با واکنش و تکذیب آبشک روبه رو شد و او دلیل این مصاحبه کریمی را نداشتن ظرفیت باخت مطرح نمود. آبشک برای اثبات حقانیت خود حتی جراحت وارد شده به خود را در صفحه شخصی اش منتشر کرد که برخی از سایت های هواداری استقلال حتی او را متهم به خودزنی کردند. به دلیل اینکه در لایوی که فرشاد احمدزاده بعد از بازی منتشر کرده بود اثری از جراحت روی گردن آبشک نبود اما در عکس خود آبشک این موضوع دیده می شد. هرچند بعدا مشخص شد که زاویه دوربین سلفی منجر به این اشتباه شده است.

با این حال ماجرای درگیری دو هافبک استقلال و فولاد که کلید جنجال های بازی دو تیم بود همچنان ادامه دارد و میلاد زکی پور مدافع چپ استقلال که به بازی اهواز نرسیده بودامروز در مصاحبه با خبر ورزشی ادعایی عجیب و البته به دور از اخلاق ورزشی مطرح نموده است.

زکی پور که پیش از این هم در مواردی وارد بحث های حاشیه ای خودساخته ای شده هافبک فولاد را اینچنین تهدید کرده است او شانس آورد که من نبودم وگرنه جوری او را می زدم که تا درد بکشد

وسط آرزوهایتان برای بازگشت بازیکنان بعد از پاره شدن رباط های صلیبی کمی هم به این فکر کنید که اساسا برخی از پارگی این رباط ها به دلیل همین حجم از خشونتی است که در ذهن شما وجود دارد و آن را به دورین زمین منتقل می کنید تا در لحظه ای که خون به مغرتان نمی رسد از آن استفاده کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 447

به "عکس ، تهدید عجیب بازیکن فولاد توسط مدافع استقلال؛ جوری می زنم درد بکشی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، تهدید عجیب بازیکن فولاد توسط مدافع استقلال؛ جوری می زنم درد بکشی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید