فراهم شدن امکان فروش 30 درصد سهام عدالت، ارزش روز سهام عدالت 15 میلیون تومان

به گزارش دکترای اقتصاد، سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت با بیان اینکه ارزش روز سهام عدالت 532 هزار تومانی به 15 میلیون تومان رسیده است، گفت: کسانی که روش مدیریت مستقیم سهام عدالت را برگزیده اند، از امروز می توانند 30 درصد سهام عدالت خود را به فروش برسانند.

فراهم شدن امکان فروش 30 درصد سهام عدالت، ارزش روز سهام عدالت 15 میلیون تومان

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، حسین فهیمی سخنگوی ستاد راهبری سهام عدالت امروز به صورت زنده در گفتگو با شبکه خبر گفت: کسانی که شماره شبای خود را اعلام کرده اند و همچنین شماره تلفن همراه به نام آن ها ثبت شده است، می توانند پرتفوی سهام عدالت خود را در سامانه سهام عدالت ملاحظه کنند و از امروز کسانی که روش مدیریت مستقیم سهام عدالت را برگزیده اند می توانند از طریق کارگزاری های خود اقدام به فروش 30 درصد سهام عدالت کنند.

وی افزود: کسانی که شماره شبای آن ها مشکل داشته و یا تلفن همراه به نام آن ها ثبت نشده باشد، امکان دیدن پرتفوی سهام عدالت ندارند و تنها راه برای شناسایی مشتریان مراجعه به سامانه سهام عدالت و سامانه سجام است که باید هم شماره تلفن همراه و هم شماره شبای حساب بانکی آن ها ثبت شود.

سخنگوی ستاد راهبردی آزادسازی سهام عدالت گفت: طبق مصوبه شورای عالی بورس برای شناسایی دارندگان سهام عدالت باید 2 مورد شماره شبای حساب مرتبط و شماره همراه به نام خود دارنده سهام به سامانه سهام عدالت اعلام شود و کسانی کهخ ایرادی در اطلاعات آن ها وجود دارد باید با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی سهام عدالت مراجعه کنند و یا با مرکز تماس 1569 از سراسر کشور تماس بگیرند.

فهیمی در مورد ارزش روز سهام عدالت گفت: ارزش روز سهام عدالت 532 هزار تومانی حدود 15 میلیون تومان شده است و کسانی که سهام یک میلیون تومانی اسمی در اختیار دارند، طبعاً ارزش روز آن 2 برابر این رقم شده است.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه سهام عدالت مرکب از سهام 36 شرکت مهم و بنیادی بازار است بنابراین ارزش دارایی سهام عدالت بالا است و توصیه می شود در صورت عدم نیاز از فروش این سهام خودداری کنند و از منافع حاصل از آن استفاده کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 471

به "فراهم شدن امکان فروش 30 درصد سهام عدالت، ارزش روز سهام عدالت 15 میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراهم شدن امکان فروش 30 درصد سهام عدالت، ارزش روز سهام عدالت 15 میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید