قهرمانی دوباره یک ژاپنی

به گزارش دکترای اقتصاد، فینال تنیس اپن استرالیا در بخش زنان ظهر شنبه بین نائومی اوساکا و جنیفر برادی برگزار گشت و تنیسور ژاپنی با پیروزی 2 بر صفر برای دومین بار فاتح این رقابت ها شد.

قهرمانی دوباره یک ژاپنی

اوساکا شروع خیلی خوبی داشت و گیم نخست را بدون از دست دادن امتیازی با پیروزی به پایان رساند. در ادامه دو تنیسور گیم های سرو خود را برنده شدند و زمانی که نتیجه 2 بر یک بود برادی گیم چهارم را با خطاهایش در سرویس تقدیم بانوی شماره سه جهان کرد. با این حال تنیسور آمریکایی خیلی زود توانست جبران کند و نتیجه 3 بر 3 شد. رقابت نزدیک دو تنیسور در سه گیم بعدی ادامه داشت. در گیم دهم در حالی که به نظر می رسید با پیروزی برادی به پایان برسد اما این تنیسور بدشانس بود و با واگذار کردن این گیم باعث شد اوساکا پیروز ست نخست شود. بانوی شماره سه جهان 6 بر 4 حریفش را شکست داد.

تنیسور ژاپنی ست دوم را پر قدرت شروع کرد و در دومین گیم توانست بریک کند تا نتیجه 2 بر صفر شود. برتری اوساکا ادامه داشت و او 4 بر صفر از حریف آمریکایی اش پیش افتاد. در گیم پنج رقابت نزدیکی بین دو تنیسور وجود داشت که در نهایت با پیروزی و بریک برادی به پایان رسید. او گیم بعدی را هم به خود اختصاص داد و نتیجه 4 بر 2 شد. با این حال اوساکا اجازه نداد برتری اش در تعداد گیم های کسب شده از بین برود و در ست دوم با نتیجه 6 بر 3 پیروز شد.

تنیسور ژاپنی برای چهارمین بار فاتح گرنداسلم شد و توانست قهرمانی اش را در سال 2019 دوباره در اپن استرالیا تکرار کند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 862

به "قهرمانی دوباره یک ژاپنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی دوباره یک ژاپنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید