مدیرعامل پرسپولیس: دیگر به دنبال بازگشت استوکس نیستیم، کارهای حقوقی را برای شکایت از او دنبال می کنیم

به گزارش دکترای اقتصاد، ما پیش از این به دنبال بازگشت استوکس به ایران بودیم تا ضمن برخورد انضباطی و قانونی با او و جرایمی که در خور بی انضباطی او باشد بتوانیم از این بازیکن استفاده کنیم ولی اظهار داشت فعلاً قصد بازگشت به ایران را ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس: دیگر به دنبال بازگشت استوکس نیستیم، کارهای حقوقی را برای شکایت از او دنبال می کنیم

مدیرعامل پرسپولیس گفت استوکس دیگر بازیکن این باشگاه نیست و به دنبال شکایت از او هستند.

به گزارش ایلنا، آنتونی استوکس، مهاجم پرحاشیه و بی انضباط پرسپولیس که مدتی است به ایران برنگشته و اعلام نموده فعلاً قصد حضور در تمرینات این تیم را ندارد، روز گذشته توسط پلیس انگلیس در لندن بازداشت شد و بار دیگر در صدر اخبار نهاده شد. باشگاه پرسپولیس هم که به دنبال بازگشت این بازیکن بود بعد از این اتفاق گفت دیگر خواستار بازگشت او نیست.

محمدحسن انصاری فرد در مورد شرایط این بازیکن گفت: ما پیش از این به دنبال بازگشت استوکس به ایران بودیم تا ضمن برخورد انضباطی و قانونی با او و جرایمی که در خور بی انضباطی او باشد بتوانیم از این بازیکن استفاده کنیم ولی گفت فعلاً قصد بازگشت به ایران را ندارد.

وی اضافه نمود: روز گذشته هم خبر دستگیری او در انگلیس منتشر شد که با این تفاسیر تصمیم گرفتیم قید او را بزنیم و دیگر به دنبال بازگشت این بازیکن نیستیم ولی برای دفاع از حق و حقوق پرسپولیس با معاونت حقوقی باشگاه پیگیر کارهای شکایت از او به فیفا هستیم و این جهت را تا آخر با جدیت می رویم تا حق باشگاه پایمال نشود.

لازم به ذکر است استوکس مبلغی دریافتی از باشگاه پرسپولیس داشته که مربوط به بیش از زمان حضورش در این تیم بوده و از همین رو باشگاه پرسولیس میخواهد از او غرامت بگیرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 191

به "مدیرعامل پرسپولیس: دیگر به دنبال بازگشت استوکس نیستیم، کارهای حقوقی را برای شکایت از او دنبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل پرسپولیس: دیگر به دنبال بازگشت استوکس نیستیم، کارهای حقوقی را برای شکایت از او دنبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید