واکنش مدیرعامل پرسپولیس به احتمال جدایی بیرانوند وحضور سوشا مکانی

به گزارش دکترای اقتصاد، به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاریفرد در واکنش به خبر جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس و پیشنهاد باشگاه بلژیکی گفت: یک چیزهایی گفتندکه باید ببینیم چه چیزی است.

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به احتمال جدایی بیرانوند وحضور سوشا مکانی

وی درباره اینکه قرار بوده بیرانوند بامداد امروز راهی ترکیه و سپس بلژیک گردد، تاکید نمود: باید بروم و آنالیز کنم. تلفنی به من یک چیزهایی گفته اند.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که در صورت پرداخت پول رضایتنامه بیرانوند، پرسپولیس مایل به جدایی این دروازه بان است؟ توضیح داد: یک بحث هایی دارد که باید آنالیز کنیم.

انصاریفرد همچنین در واکنش به احتمال حضور سوشا مکانی به جای بیرانوند در پرسپولیس، یادآور شد: ؟ نه اصلا چنین چیزی مطرح نیست.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین درباره جلسه چهار مدیر ایرانی با مدیران AFC درباره میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر دست پر برگشتیم. موقع رفتن امیدمان زیاد نبود. باید از AFC بابت تعامل تشکر کنیم. درباره موضوعات مختلف دو ساعت مذاکره کردیم که خروجی اش خوب بود. خدا را شکر که مردم شاد هستند.

انصاریفرد در مورد اینکه خروجی این جلسه شبیه همان ابلاغ قبلی کنفدراسیون بوده و نیازی نبود آنها به مالزی سفر نمایند، اظهار کرد: نه اینطور نیست. در ابلاغ قبلی، AFC گفته بود بروید سه بازی خارج از خانه را انجام بدهید و بعد ما یک تیم تحقیق می فرستیم و اگر ایران امن بود میزبانی را می دهیم ولی در این جلسه ضمانت گرفتیم که سه بازی برگشت حتما در ایران باشد که خوشبختانه ضمانت دادند.

وی گفت: اگر توافق نمی کردیم با محرومیت دو - سه ساله روبرو می شدیم و پروژه بعدی محرومیت تیم ملی بود. در جلسه شنیدم جریمه نقدی 11 میلیون دلاری در صورت انصراف تیم ها در انتظارمان بود که می خواستند ضرر اسپانسرها را گردن ایران بیاندازند. من این را شنیدم و نمی دانم چقدر سندیت دارد. توافق پیروزمندانه بود و اگر حضوری نمی رفتیم این اتفاق نمی افتاد چون روی موضع خود ایستاده بودند که محروم هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 124

به "واکنش مدیرعامل پرسپولیس به احتمال جدایی بیرانوند وحضور سوشا مکانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیرعامل پرسپولیس به احتمال جدایی بیرانوند وحضور سوشا مکانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید