پژمانفر: کمیسیون اصل 90 با جریان پشت پرده فوتبال برخورد می کند ، شکایتی از تاجگردون به کمیسیون ارسال نشده است

به گزارش دکترای اقتصاد، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: کمیسیون اصل نود در دوره جدید طوری رفتار خواهد کرد که مفاسد احساس خطر کنند و قطعا کمیسیون در مبارزه با مفاسد در هر حوزه ای کوتاه نخواهد آمد و تا خشکاندن ریشه فساد در هر حوزه به مبارزه ادامه خواهد داد.

پژمانفر: کمیسیون اصل 90 با جریان پشت پرده فوتبال برخورد می کند ، شکایتی از تاجگردون به کمیسیون ارسال نشده است

نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران گفت: کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم در این دوره تمام سعی و تلاشش را خواهد کرد تا به تمامی شکایت هایی که به این کمیسیون می رسد را مورد بررسی قرار دهد.

وی ادامه داد: شاید رسیدگی به پرونده ها در این دوره از مجلس متفاوت تر از سایر دوره ها باشد و قطعا هم همین طور خواهد بود. مثلا اگر مشاهده شود پرونده ای به صورت ریشه ای و گستره فساد آن بزرگ است قطعا کمیسیون اصل نود ریشه را می خشکاند پس اولویت اول کمیسیون خشکاندن ریشه فساد است.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه قطعا چنین اتفاقی در دوره جدید کمیسیون اصل نود خواهد افتاد، گفت: چنین حرکات عمقی باعث ایجاد یک امیدواری در کل جامعه می شود و این اتفاقات باعث می شود اعتماد به نظام افزایش یابد.

پژمانفر شرح داد: پس در این صورت کمیسیون اصل نود تمام تلاشش خواهد کرد تا یک اولویت بندی در پرونده ها داشته باشد و باید دست رو پرونده هایی گذاشت که باعث افزایش امید در جامعه شود.

وی تاکید کرد: کمیسیون اصل نود در دوره جدید طوری رفتار خواهد کرد که مفاسد احساس خطر کنند و قطعا کمیسیون در مبارزه با مفاسد در هر حوزه ای کوتاه نخواهد آمد و تا خشکاندن ریشه فساد در هر حوزه به مبارزه ادامه خواهد داد.

رئیس کمیسیون اصل نود با بیان اینکه بنده علایق زیادی به حوزه فرهنگ و هنر دارم، بیان داشت: حتماً یکی از اولویت های کمیسیون اصل نود در مسائل فرهنگی و هنری است، متاسفانه افرادی هستند که این حوزه را کوچک و خرد نگه داشته اند و باعث شده اند این حوزه ضعیف بماند و نتواند به صورت مستقل بر روی پای خود بایستد.

پژمانفر افزود: اولویت های بعدی کمیسیون اصل نود رسیدگی به مسائل مختلف و پرونده های مفاسد در هر حوزه است که یکی از این پرونده ها فساد در عرصه ورزش هست. مثلا در فوتبال، باشگاهی با هر رقم مبلغی با بازیکن خارجی قرارداد امضا می کند، ولی متاسفانه این بازیکن از زمان ورود به کشور همیشه مصدوم بوده و بازی انجام نداده است که مثالی در این مورد هست که می گوید هم از توبره می خورد هم از آخور.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس ادامه داد: در این قضیه اگر تعیین شود که جریان شبکه ای پشت پرده وجود دارد و از چنین اتفاقاتی به صورت کلان در حال ارتزاق هستند قطعا برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

این کننده مجلس در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون به پرونده آقای تاجگردون ورود خواهد کرد؟ بیان داشت: در مورد پرونده آقای تاجگردون اطلاعی ندارم، ولی اگر شکایتی درباره این فرد به کمیسیون اصل نود برسد قطعا کمیسیون به این پرونده ورود خواهد کرد، ولی هنوز چنین شکایتی به کمیسیون نرسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 488

به "پژمانفر: کمیسیون اصل 90 با جریان پشت پرده فوتبال برخورد می کند ، شکایتی از تاجگردون به کمیسیون ارسال نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژمانفر: کمیسیون اصل 90 با جریان پشت پرده فوتبال برخورد می کند ، شکایتی از تاجگردون به کمیسیون ارسال نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید