1600 ایده در چالش کرونا ثبت شد

به گزارش دکترای اقتصاد، سرپرست تیم داوران فنی چالش کرونا گفت: 1600 ایده در چالش کرونا ثبت شد.

1600 ایده در چالش کرونا ثبت شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، حسین رمضانپور سرپرست داوران تیم فنی چالش کرونا با اشاره به آمار های بدست آمده از ایده های ثبت شده در چالش کرونا اظهار کرد: تا به امروز در چالش کرونا 1600 ایده ثبت شده که از این تعداد، 400 ایده غربال شده و از این 400 ایده حدود 50 ایده در حوزه کسب و کار آنلاین و وب بودند.

سرپرست تیم داوران فنی چالش کرونا با بیان به فرآیند های انتخاب ایده ها اضافه نمود: در تیم تکوین ما سعی کردیم که فرآیند هایی را برای داوری طراحی کنیم که بتوانیم براساس آن فرآیند ها به ایده ها امتیاز دهیم و بهترین ایده را از بین ایده ها انتخاب کنیم.

وی با تاکید به فرآیند های صورت گرفته در راستای آنالیز ایده ها گفت: فرآیندی که برای آنالیز ایده ها درنظر گرفته شده مراحل مختلفی دارد که از مرحله اعتبارسنجی آغاز شده و ایده ها را باتوجه به ایده های هم دسته خود، مورد سنجش قرار می دهیم و در هرمرحله که ایده ای امتیاز کمتری دریافت کند، حذف می گردد.

رمضانپور با اذعان به مراحل پایانی انتخاب ایده های برتر مطرح نمود: در سرانجام آنالیز ابعاد پروژه، ابعاد پیاده سازی که همان مرحله قابل اجرابودن ایده و ابعاد اقتصادی را داریم که از مهمترین مراحل کسب و کار ها هستند و در آخر بر اساس مسائلی مانند میزان اثرگذاری ایده، فاصله تا نقطه سر به سر که سود و زیان ایده می باشد، نوآوری و پتانسیل واقعی (بقا)، توسط این موارد امتیازات سرانجامیی هر ایده را معین میکنیم.

سرپرست تیم داوران فنی چالش کرونا با اشاره به ایده های ثبت شده در دسته های مختلف در چالش کرونا توضیح داد: درحال حاضر ایده های ثبت شده در دسته های پزشکی، روانشناسی، بیوانفورماتیک، کشاورزی، کسب و کار، اجتماعی و فرهنگی هستند که بازده بزرگی هستند که همه نقطه اتصال بزرگی بر روی کسب و کار آنلاین و وب دارند که این مورد خود جای خوشحالی دارد.

سرانجامی پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 392

به "1600 ایده در چالش کرونا ثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1600 ایده در چالش کرونا ثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید