بتل نت بلیزارد با قابلیت هایی جدید و عظیم آپدیت شد

به گزارش دکترای اقتصاد، نرم افزار بتل نت شرکت بلیزارد سال هاست که دیگر فقط مختص دنیای وارکرفت و استارکرفت نیست؛ بازی های اکتیویژن همگی به بتل نت راه پیدا نموده اند و این نرم افزار به یکی از بزرگترین پلتفرم های اجرای بازی تبدیل شده است. بلیزارد به تازگی بتل نت را با قابلیت هایی جدید و ظاهری تازه، آپدیت نموده است.

بتل نت بلیزارد با قابلیت هایی جدید و عظیم آپدیت شد

امروزه پشتیبانی و اجرای بازی های مختلف اکتیویژن همگی به یاری نرم افزار بتل نت انجام می گردد. این نرم افزار که در ابتدا تنها مختص ساخته های بلیزارد بود، در حال حاضر به جای اینکه مکانی برای هواداران وارکرفت و دیابلو باشد، بیشتر پذیرای بازی کنندگان کال آو دیوتی است. با اینکه بازی های متفاوت و جدیدی به بتل نت آمده اند، اما این نرم افزار ظاهر قدیمی و همیشگی خود را کم و بیش حفظ نموده بود. آپدیت جدید بتل نت، قابلیت های تازه ای به آن اضافه نموده، اما شاید مهم ترین آن ها، بهبود راحتی کار با این نرم افزار باشد.

ظاهر بتل نت پس از این آپدیت جدید، به طور کلی تغییر می نماید. امکان پیدا کردن بازی های مختلف روی این پلتفرم و دسته بندی آن ها به صورت دلخواه، روی بتل نت جدید راحت تر شده است. از طرف دیگر، صفحه نمایش اخبار مرتبط به بازی ها بزرگتر شده است و می توان بهتر به اطلاعات آپدیت های هر بازی دسترسی پیدا کرد.

بلیزارد، قابلیت های اصلی نسخه جدید بتل نت را در چند نکته خلاصه نموده است؛

  • دسته بندی و جستجو راحت تر بازی ها. می توان بازی ها را در لیست علاقه مندی قرار داد، ترتیب قرار دریافت آن ها را شخصی سازی کرد و به طور کلی دسترسی راحت تری به هر بازی داشت.
  • صفحه مختص بازی ها و اخبار مرتبط به هر بازی بزرگتر و کامل شده است و تمام نرم افزار را در بر می گیرد.
  • طراحی دوباره بخش دوستان با هدف پیدا کردن سریع تر دوستان و مشاهده فعالیت آن ها.
  • قابلیت های متعدد و جدیدی برای کار با نرم افزار. می توان از تمام بخش های نرم افزار بدون ماوس و فقط با استفاده از کیبورد استفاده کرد. رنگ بندی بخش های مختلف نرم افزار هم بهبود پیدا نموده است تا استفاده از آن راحت تر گردد.
  • بخش جدیدی برای نمایش تمام نوتیفیکشن ها. پیام ها و شرایط دانلودها همگی در این بخش نمایش داده می شوند.

آپدیت جدید بتل نت چند وقتی به صورت آزمایشی و بتا در اختیار افراد قرار گرفته بود، اما از دیروز تمام کاربران بتل نت این آپدیت را دریافت نموده اند. اگر هنوز بتل نت شما آپدیت نشده است، احتمال همین امروز و فردا این نسخه جدید را دریافت خواهید کرد.

بلیزارد اضافه نموده است که انتشار آپدیت های بیشتر و قابلیت های تازه برای این بتل نت جدید ادامه خواهند داشت و به زودی امکانات متعدد دیگری را هم به این نرم افزار اضافه خواهند کرد.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 800

به "بتل نت بلیزارد با قابلیت هایی جدید و عظیم آپدیت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بتل نت بلیزارد با قابلیت هایی جدید و عظیم آپدیت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید