همه اخبار و مقاله ها

آلمان: دومین تراکنش اقتصادی با ایران تحت اینستکس به زودی انجام می گردد

وزیر خارجه آلمان روز سه شنبه و 20 روز پس از اولین تراکنش اقتصادی با ایران تحت سامانه اقتصادی اینستکس، در کنفرانس خبری وعده داد که به زودی دومین تراکنش اقتصادی با ایران تحت اینستکس انجام خواهد شد.

12 خرداد 1399

#من-همونیم-که؛ وقتی کاربران توییتری سرشوخی را بایکدیگر باز می کنند

چند روزی است که کاربران توییتری در واکنشی طنز ادامه جمله #من-همونیم-که.... را کامل کردند و در توییتر به اشتراک گذاشتند.

12 خرداد 1399

دفاتر تسهیلگری نقش راهبردی در توسعه سرمایه اجتماعی دارند

خبرنگاران/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: دفاتر تسهیلگری در محلات نقش مهم و راهبردی در توسعه زیرساختها و سرمایه های اجتماعی دارند.

11 خرداد 1399

استقبال بارزانی از نامزدی الکاظمی برای نخست وزیری عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از النهرین، نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق امروز چهارشنبه به موضع اقلیم درباره نامزدی مصطفی الکاظمی برای نخست وزیری عراق پرداخت.

11 خرداد 1399

بلیط هواپیما به صوفیه پایتخت جوان اروپا

خرید بلیط ارزان هواپیما برای صوفیه به این معناست که مسافر، خود را برای گشت و گذار در یکی از پایتخت های به جای مانده از دوران جنگ سرد و تقسیم بندی کشورها به بلوک شرق و غرب آماده نموده است. عموما کشورهای اروپای شرقی کشورهای جوانی محسوب می شوند و اکثرشان...

10 خرداد 1399

موافقت شورای پول و اعتبار با برنامه اعتباری بانک مرکزی در شرایط شیوع کرونا

شورای پول و اعتبار با سیاست ها و برنامه های اعتباری پیشنهادی رئیس کل بانک مرکزی در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا موافقت کرد.

10 خرداد 1399

خودروهای خودران در خدمت مراکز آزمایشگاهی قرار گرفتند

خودروهای خود را در شرایطی که بهتر است مردم از خانه خارج نشوند کیت های تشخیص ویروس کرونا را جابه جا و به مراکز درمانی انتقال می دهند.

9 خرداد 1399

تعطیلی تمام مراکز آموزشی تا دو هفته آینده

به گزارش تجارت نیوز، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش پس از پایان نشست مشترک با کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در محل این وزارتخانه در جمع خبرنگاران، گفت: طی روزهای اخیر در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفتیم که تعطیلی تمامی مراکز...

9 خرداد 1399

ثبت نام بیش از 8 هزار کردستانی برای دریافت ️بیمه بیکاری در پی شیوع کرونا

خبرنگاران/کردستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در پی شیوع ویروس کرونا تا به امروز بیش از 8 هزار نفر کردستانی در سامانه درخواست بیمه بیکاری ثبت نام نموده اند و این فرایند همچنان ادامه دارد.

8 خرداد 1399

ائتلاف سائرون به دولت الزرفی رای اعتماد می دهد

نماینده فراکسیون پارلمانی سائرون از موضع ائتلاف خود در مورد حمایت از عدنان الزرفی، نخست وزیر مامور به تشکیل کابینه عراق در جلسه رای اعتماد اطلاع داد.

7 خرداد 1399

افراد بدون درآمد کارت اعتباری خرید 2 میلیون تومانی می گیرند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگوی ویدئو کنفرانس با جلسه مقابله با کرونای گلستان گفت: 4 میلیون نفر از افراد بدون فاقد درآمد ثابت در کشور از تسهیلات خرید اعتباری کالا تا سقف دو میلیون تومان بهره مند خواهند شد.

7 خرداد 1399

آموزش های جهاددانشگاهی یزد مجازی برگزار می شود

خبرنگاران/یزد معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد از برگزاری آموزش های کوتاه مدت مراکز هفتگانه این سازمان به صورت آنلاین با لحاظ تخفیف های ویژه خبر داد.

7 خرداد 1399

زمان برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی ، حال لاریجانی رو به بهبودی است

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز هیئت رئیسه قرار شد مجلس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی داشته باشد و همچنین مقرر شد روز چهارشنبه هفته جاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی کشاورزی برگزار شود.

6 خرداد 1399

رقابت ایالت های آمریکا بر سر تجهیزات پزشکی مورد احتیاج برای مقابله با کرونا

کمبود تجهیزات پزشکی مورد احتیاج برای مقابله با بحران ویروس کرونا باعث شده نه تنها ایالت های آمریکا با یکدیگر بلکه با دولت فدرال نیز رقابت نمایند.

6 خرداد 1399

خبرنگاران جهت اقتصادی کرمانشاه در سال 99 مشخص شد

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمانشاه با اشاره به طرح هایی که در سال جدید در اولویت حمایت اعتباری قرار می گیرند، گفت: حمایت از تولید داخلی با نگاه به بازار استان و ارزآوری از ملاک های معین راستا اقتصادی استان در سال 99 است.

5 خرداد 1399

خشونت خانگی حاصل از قرنطینه گریبان وزیر اتریشی را هم گرفت

وزیر خارجه سابق اتریش که خود از پیشگامان مبارزه با خشونت های خانگی است درباره مشاجره با همسر و خشونت خانگی در دوران قرنطینه کرونایی به پلیس شکایت نموده است.

5 خرداد 1399

محلول ضدعفونی کننده چندمنظوره سطح بالا و ارگانیک به همت پژوهشگران دانشگاه کاشان تولید شد

عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان با همکاری دانشجویان و تیم تحقیقاتی، اقدام به تولید محلول ضدعفونی کننده سریع العمل، بسیار موثر و ارگانیک، برای بهداشت دست و پا و انواع سطوح کردند.

4 خرداد 1399

آموزش روبات های چهارپا با تقلید از رفتار حیوانات

پژوهشگران گوگل طی پروژه جدیدی سعی کرده اند تا تقلید از حیواناتی مانند سگ را به ربات های چهارپا آموزش دهند.

4 خرداد 1399

بایرن مونیخ در آستانه قطعی کردن قرارداد پریشیچ

مدیران باشگاه بایرن مونیخ قصد دارند قرارداد بال کروات خود را قطعی نمایند.

3 خرداد 1399

نماینده عراقی: رئیس جمهور شخص دیگری را مأمور تشکیل کابینه عراق کند

نماینده عراقی عضو ائتلاف الفتح از رئیس جمهور این کشور خواست که شخص دیگری را مأمور تشکیل کابینه عراق کند؛ زیرا فراکسیون های سیاسی، مخالف شخص کنونی هستند.

3 خرداد 1399
تعداد: (283)