سلامتی و پزشکی

آلمان: دومین تراکنش اقتصادی با ایران تحت اینستکس به زودی انجام می گردد

وزیر خارجه آلمان روز سه شنبه و 20 روز پس از اولین تراکنش اقتصادی با ایران تحت سامانه اقتصادی اینستکس، در کنفرانس خبری وعده داد که به زودی دومین تراکنش اقتصادی با ایران تحت اینستکس انجام خواهد شد.

12 خرداد 1399

دفاتر تسهیلگری نقش راهبردی در توسعه سرمایه اجتماعی دارند

خبرنگاران/کردستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: دفاتر تسهیلگری در محلات نقش مهم و راهبردی در توسعه زیرساختها و سرمایه های اجتماعی دارند.

11 خرداد 1399

موافقت شورای پول و اعتبار با برنامه اعتباری بانک مرکزی در شرایط شیوع کرونا

شورای پول و اعتبار با سیاست ها و برنامه های اعتباری پیشنهادی رئیس کل بانک مرکزی در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا موافقت کرد.

10 خرداد 1399

خودروهای خودران در خدمت مراکز آزمایشگاهی قرار گرفتند

خودروهای خود را در شرایطی که بهتر است مردم از خانه خارج نشوند کیت های تشخیص ویروس کرونا را جابه جا و به مراکز درمانی انتقال می دهند.

9 خرداد 1399

تعطیلی تمام مراکز آموزشی تا دو هفته آینده

به گزارش تجارت نیوز، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش پس از پایان نشست مشترک با کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در محل این وزارتخانه در جمع خبرنگاران، گفت: طی روزهای اخیر در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفتیم که تعطیلی تمامی مراکز...

9 خرداد 1399

افراد بدون درآمد کارت اعتباری خرید 2 میلیون تومانی می گیرند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگوی ویدئو کنفرانس با جلسه مقابله با کرونای گلستان گفت: 4 میلیون نفر از افراد بدون فاقد درآمد ثابت در کشور از تسهیلات خرید اعتباری کالا تا سقف دو میلیون تومان بهره مند خواهند شد.

7 خرداد 1399

رقابت ایالت های آمریکا بر سر تجهیزات پزشکی مورد احتیاج برای مقابله با کرونا

کمبود تجهیزات پزشکی مورد احتیاج برای مقابله با بحران ویروس کرونا باعث شده نه تنها ایالت های آمریکا با یکدیگر بلکه با دولت فدرال نیز رقابت نمایند.

6 خرداد 1399

محلول ضدعفونی کننده چندمنظوره سطح بالا و ارگانیک به همت پژوهشگران دانشگاه کاشان تولید شد

عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان با همکاری دانشجویان و تیم تحقیقاتی، اقدام به تولید محلول ضدعفونی کننده سریع العمل، بسیار موثر و ارگانیک، برای بهداشت دست و پا و انواع سطوح کردند.

4 خرداد 1399

آمادگی آموزش عالی در برابر تداوم تعطیلی های اجباری

در شرایطی که زمان بازگشایی دوباره کلاس های درس حضوری نامشخص است، وزارت علوم، بخش های آموزش عالی را برای تعطیلی اضطراری اجباری آماده می نماید و کوشش نموده با برطرف موانع اداری و فنی، شرایط را به نفع دانشجو و آموزش الکترونیکی رقم بزند. ...

2 خرداد 1399

توقیف 27 خودرو و پلمب 282 واحد صنفی فارس در طرح فاصله گذاری اجتماعی

استاندار فارس در ارائه گزارشی از فرایند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: تلاش دست اندرکاران این بوده تا بدون سختگیری و ایجاد نارضایتی به شرایط مطلوبی برسیم اما در این خصوص 282 واحد صنفی متخلف پلمب، افزون بر 207 خودرو متخلف جریمه و 27 دستگاه خودرو نیز توقیف...

1 خرداد 1399

اهدای مخزن 10 تنی اکسیژن به بیمارستان بهارلو

بیمارستان بهارلو در منطقه 11 این روزها مشغول خدمت رسانی به بیماران کرونایی است. اهالی محله حشمت الدوله با تهیه مخزن 10 تنی اکسیژن برای بیمارستان بهارلو به یاری بیماران کرونایی شتافتند.

31 اردیبهشت 1399

تعویق المپیک قابل پیش بینی بود، کار فدراسیون ها تعطیل نمی گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر درباره عقب افتادن یک ساله مسابقات المپیک گفت: ما تقریباً خودمان را آماده نموده بودیم تا در مرداد ماه در المپیک شرکت کنیم در بسیاری از رشته ها سهمیه های خود را گرفته بودیم و تعدادی...

28 اردیبهشت 1399

875 جریمه 500 هزار تومانی در روز اول فاصله گذاری اجتماعی ، مشاغلی که 24 ساعته می توانند فعالیت نمایند

رئیس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با تاکید بر جدیت این ستاد برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، گفت: فروشگاه هایی که در لیست مشاغلی هستند که باید در این روزها تعطیل باشند، می توانند بدون باز کردن فروشگاه، فروش الکترونیک داشته باشند و...

28 اردیبهشت 1399

600 هزار نفر در جهان کرونایی شدند، 100 هزار آمریکایی کرونا گرفتند

میزان ابتلا به کرونا در جهان از مرز 600 هزار نفر عبور کرد که آمریکا با 100 هزار نفر بیشترین میزان ابتلا در جهان را دارد.

26 اردیبهشت 1399

ویروس کرونا جان 170 شهروند چینی را گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، شمار جان باختگان بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا در چین به 170 نفر افزایش یافت.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران روسیه رزمایش مقابله با کرونا برگزار کرد

مسکو - خبرنگاران - ارتش روسیه در چندین منطقه این کشور رزمایش مقابله با کرونا و حوادث بیولوژیکی، میکروبی و شیمیایی برگزار کرد.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شمار فوتی های ناشی از کرونا در ترکیه به 75 نفر رسید

تهران- خبرنگاران- وزارت بهداشت ترکیه شمار جانباختگان ناشی از کرونا در این کشور را 75 نفر و شمار کل مبتلایان را 3 هزار و 629 تن گفت.

24 اردیبهشت 1399

تشدید بحران کرونا در کشورهای عربی

ایرنا نوشت: ویروس کرونا با سرعت فزاینده ای در دنیا از جمله کشورهای عربی در حال انتشار است و شمار افراد مبتلا به آن به بیش از 376 هزار نفر رسیده است.

23 اردیبهشت 1399

تهیه کننده ای که بازیگر پایتخت شد، کرونا اجازه حضور در مجلس را نداد!

سیدزاده که در پایتخت 6 نقش نماینده مجلس را ایفا می کند گفت: اطمینان داشتم به گونه ای این شخصیت را طراحی و نوشته اند که باعث دلخوری و نگرانی نمایندگان نخواهد شد.

21 اردیبهشت 1399

انتقاد سناتور آمریکایی از کمبود امکانات پزشکی در بیمارستان ها

سناتور دموکرات آمریکایی از کمبود امکانات پزشکی برای انجام تست کرونا در بیمارستان های آمریکا و قیمت چندین برابری ماسک انتقاد کرد.

21 اردیبهشت 1399
تعداد: (67)