بهترین تفریحات کوالالامپور

به گزارش دکترای اقتصاد، کوالالامپور یکی از زیباترین شهرهای توریستی مالزی و پایتخت آن است. سفر به شهر بزرگی مثل کوالالامپور و تجربه کردن بهترین ها در آن، کار راحتی نیست اما می توانیم تضمین کنیم که لیست تفریحاتی که در این مطلب آورده شده جزو بهترین تفریحات در کوالالامپور مالزی است.

بهترین تفریحات کوالالامپور

خرید در کوالالامپور

کوالالامپور بهشت خرده فروشی است. در کوالالامپور تعدادی از بزرگترین مراکز خرید (مال) آسیای جنوب شرقی را می توانید پیدا کنید. سوانکی باکیت بین تانگ، محبوب ترین و معروف ترین مرکز خرید در کوالالامپور می باشد؛ درحالیکه در سوریا KLCC برندهای انحصاری بین المللی قرار گرفته اند. اگر به دنبال کیف های طراحی شده ساختگی، لباس ها و DVD های قاچاق هستید، جایی که باید بروید خیابان پتالینگ است که مرکز اجناس تقلبی در کوالالامپور است. در تور مالزی می‌توانید به بازدید جاذبه‌های بروید که می‌توانند لحظات خوشی را برای شما فراهم کنند.

غذاهای محله چینی ها در کوالالامپور

کوالالامپور شهری با غذاهای بسیار متنوع است. در واقع انواع غذاهای چینی، اروپایی، هندی، نیونیا (Nyonya) و آسیای جنوب شرقی را می توانید در اندونزی امتحان کنید. در کوالالامپور برای غذا خوردن می توانید به رستوران های شیک و درجه یک بروید یا غذا خوردن در رستوران های محلی و یا دکه های خیابانی را تجربه کنید. توریست هایی که به کوالالامپور می آیند، اغلب برای خوردن غذا در رستوران های محلی و خرید از دکه های خیابانی دچار تردید می شوند چون این رستوران ها و دکه ها ظاهر خوبی ندارند.

اسپا یا ماساژ در کوالالامپور مالزی

در مرکز اسپا یا در موسسات عملیات ماساژ با ماهی، چیزی که فراوان پیدا می شود اسپا یا ماساژ با ماهی است که به طور باور نکردنی این روزها در کوالالامپور مرسوم شده است. اسپای ماهی معنی تازه ای به اصطلاح غذا دادن به ماهی داده است. در اسپای ماهی شما پاهایتان را در مخزنی پر از ماهی آب شیرین فرو می کنید. به اسپای ماهی دکتر ماهی هم می گویند. در این روش ماهی ها پوست مرده را کم کم گاز خواهند زد.

کلاس آشپزی در کوالالامپور مالزی

غذاهای سنتی مالزی ترکیبی از غذاهای مالزیایی، چینی، هندی بوده است و تاثیرات گوناگونی از این غذاها گرفته است. غذاهای تایلندی جزو مواردی هستند که یا دوست خواهید داشت یا از آنها متنفر می شوید. بعضی از افراد نمی توانند تندی غذاهای تایلندی را تحمل کنند در حالیکه عده ای دیگر عاشق طعم و مزه آن هستند. شرکت در کلاس آشپزی بهترین راه برای یاد گرفتن طرز تهیه غذاهای مالزیایی است.

انتشار: 20 آذر 1396 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 80

به "بهترین تفریحات کوالالامپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین تفریحات کوالالامپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید