معین تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه شورای رقابت ، قیمت ها چه زمانی به وزارت صمت ابلاغ می گردد؟

به گزارش دکترای اقتصاد، سخنگوی شورای رقابت از احتمال مشخص تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه امروز این شورا اطلاع داد.

معین تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه شورای رقابت ، قیمت ها چه زمانی به وزارت صمت ابلاغ می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل شجاعی با بیان اینکه شورای رقابت شنبه و سه شنبه هر هفته جلسه دارد، اظهار کرد: در این جلسات موضوعات مختلفی مورد آنالیز قرار می گیرد و از آنجایی که در این مدت پرونده خودرو مطرح و باید مشخص تکلیف در خصوص آن ها صورت گیرد، امروز نیز بحث خودرو مطرح خواهد شد.

وی ادامه داد: در جلسه عصر امروز شورا نیز موضوع قیمت های خودروهای مونتاژی (CKD)آنالیز خواهد شد. ممکن است این موضوع امروز به نتیجه نهایی برسد. در واقع اگر قیمت ها آماده بود مانند فرایندی که برای خودروهای داخلی طی شد، به رای گیری اعضا گذاشته خواهد شد و اگر رای گیری به نتیجه برسد به وزارت صمت ابلاغ خواهد شد.

سخنگوی شورای رقابت به این سئوال که قیمت ها چه زمانی به وزارت صمت ابلاغ خواهد شد، پاسخ داد: اگر جلسه امروز به نتیجه برسد، احتمالا روز شنبه به وزارت صمت ابلاغ خواهد شد. زیرا فردا تعطیل است.

بر اساس این گزارش، پس از آنکه قیمت کارخانه ای خودروهای داخلی به وسیله شورای رقابت مشخص تکلیف شد، این شورا در بیانیه ای که در روز 16 فروردین ماه منتشر شد بیان کرد که قیمت خودروهای مونتاژی (CKD) نیز پس از طی فرایند مشابه متعاقباً ابلاغ خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 فروردین 1402 بروزرسانی: 23 فروردین 1402 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1599

به "معین تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه شورای رقابت ، قیمت ها چه زمانی به وزارت صمت ابلاغ می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف قیمت خودروهای مونتاژی در جلسه شورای رقابت ، قیمت ها چه زمانی به وزارت صمت ابلاغ می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید