راهنمای انتخاب مدل مو براساس فرم صورت

به گزارش دکترای اقتصاد، برای اینکه بهترین و مناسب ترین مدل مو را انتخاب کنیم، مهم است که فرم صورت خود را بشناسیم. با رعایت نکات ساده زیر شما می توانیم بهترین مدل مو را براساس حالت صورت خود انتخاب کنیم.

راهنمای انتخاب مدل مو براساس فرم صورت

مدل مو برای صورت دایره ای (گرد)

خبرنگاران | سرویس آرایش و زیبایی - برای این مدل صورت باید سعی کرد که حالت دایره ای صورت را از بین برد. در این حالت، تقریبا اندازه طول و عرض صورت یکسان است. بنابراین باید از مدل مو های حجیم و یا بلند استفاده کرد. بهترین حالت، حالت نامتقارن است. کناره ها را کوتاه نگه دارید. سعی کنید یک بخش از خارج مرکز را برای فرق سر در نظر بگیرید.

مدل مو برای صورت مربعی (چهارگوش)

برای این طرح صورت، مدل های کوتاه و پرپشت بهترین انتخاب هستند. باید مدلی را انتخاب کرد که صورت را کمی کشیده تر نشان دهد. کمی به بالای سر حجم داده و از بلند بودن موهای کنار سر جلوگیری کنید.

مدل مو برای صورت مستطیل شکل

بهترین مدل برای این طرح صورت، مدل های کوتاه و یا متوسط می باشد. این مدل باید دارای پایه هایی کوتاه و هم اندازه باشد. باید سعی گردد که صورت کوتاه تر و پهن تر جلوه داده گردد.

مدل مو برای صورت های لوزی شکل

این حالت از صورت، احتیاج به مدلی دارد که استخوان های گونه را کمتر نشان دهد. مدل موهای مواج و حالت کوتاه و بلند احتیاج است. به غیر از این مدل می توان از مدل چتری نیز به عنوان جایگزین استفاده کرد.

مدل مو برای صورت های مثلثی شکل

در این حالت مدل مو در ناحیه گوش پرپشت تر و به تدریج به سمت گردن باریک تر می گردد. باید استخوان های پیشانی را کمتر نشان دهد.

انتخاب مدل مو برای صورت بیضی شکل

تقریبا تمامی مدل موها برای این حالت مناسب است. این نوع صورت، حالت ایده آل هر فرد است. هدف باید متناسب نشان دادن صورت باشد.

منبع: setare.com
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 809

به "راهنمای انتخاب مدل مو براساس فرم صورت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای انتخاب مدل مو براساس فرم صورت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید