زودتر از 2022 منتظر اورواچ 2 یا دیابلو 4 نباشید

به گزارش دکترای اقتصاد، طی جدیدترین گزارش اقتصادی شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) تعیین شد که قرار نیست بازی های اورواچ 2 و دیابلو 4 در امسال میلادی منتشر شوند. با توجه به این موضوع قرار نیست منظر بازی بزرگی از این شرکت در سال 2020 باشیم.

زودتر از 2022 منتظر اورواچ 2 یا دیابلو 4 نباشید

در مراسم بلیزکان (BlizzCon) سال 2019 دنباله هایی برای دو تا از بزرگترین بازی های شرکت بلیزارد معرفی گردیدند. در این مراسم تعیین شد که شرکت بلیزارد در حال ساخت شماره دوم بازی اورواچ و قسمت چهارم سری بازی های دیابلو است.

حقیقتا شماره دوم بازی اورواچ چندان تفاوتی با بازی اصلی ندارد. تمام محتوای جدیدی که برای بازی اورواچ 2 منتشر می شوند به بازی اصلی هم می آیند. این بازی به جز مجموعه ای از مراحل همکاری و داستانی و همچنین ظاهر بهتر، فرقی با بازی اول ندارد.

قسمت چهارم سری بازی های دیابلو یکی از مهم ترین بازی های شرکت بلیزارد به حساب می آید که بعد از سال ها قرار است به دست هواداران برسد. این قسمت جدید راه بازی های قبلی را ادامه داده و با حفظ هویت سری بازی های دیابلو، ویژگی های بازی های قبلی را بهبود می بخشد.

سرپرست بخش اقتصادی شرکت اکتیویژن بلیزارد، دنیس دورکین (Dennis Durkin) در گزارش اخیر شرکت بلیزارد شرایط دو بازی جدید این شرکت را توضیح داده. او بیان می نماید که با توجه به جهت فعلی، ما انتظار داریم که آمار فروش محصولات شرکت بلیزارد رشد داشته باشد و درباره بازی های جدید این شرکت ادامه می دهد: ما در چشم انداز فعلی خود در سال 2020 جایی برای عرضه شدن بازی های اورواچ 2 و دیابلو 4 نداریم.

به گفته او: توسعه بازی دیابلو ایمورتال به خوبی پیش می رود و بر اساس برنامه فعلی، این بازی در امسال میلادی منتشر خواهد شد. بازی دیابلو ایمورتال نسخه موبایلی سری بازی های دیابلو است که اصلا بازخورد خوبی از هواداران این سری دریافت نکرد.

دورکین همچنین در جایی دیگر بیان نموده: کار های شرکت بلیزارد به خوبی پیش می فرایند. ما انتظار داریم سال 2022 برای این شرکت سالی بسیار عالی باشد. با این توصیفات احتمالا حداقل یکی از بازی های اورواچ 2 یا دیابلو 4 در این سال منتشر خواهند شد.

شرکت بلیزارد در حال حاضر بازی مشغول توسعه بازی های مختلف است و بی کار نمانده. آخرین محصول منتشر شده توسط این شرکت جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی World of Warcraft به نام Shadowlands است که توانست بازخوردهای خوبی دریافت کند.

منبع: Eurogamer

  • بازی Overwatch 2 رسما رونمایی شد
  • دیابلو 4 رسما معرفی گردید؛ تریلر رونمایی و گیم پلی بازی را ببینید
  • دیابلو جدید یک بازی موبایل است
منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 866

به "زودتر از 2022 منتظر اورواچ 2 یا دیابلو 4 نباشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زودتر از 2022 منتظر اورواچ 2 یا دیابلو 4 نباشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید