سه فیلم سینمایی به پایان اکران آنلاین رسیدند

به گزارش دکترای اقتصاد، سه فیلم سینمایی کشتارگاه، تیغ و ترمه و بهت با مجموع بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان فروش به انتها اکران آنلاین رسیدند.

سه فیلم سینمایی به پایان اکران آنلاین رسیدند

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران از روابط عمومی فیلیمو و نماوا با گذشت بیش از سی روز از اکران آنلاین سه فیلم کشتارگاه، تیغ و ترمه و بهت که در ادامه راستا سینمای آنلاین در فیلیمو و نماوا اکران شده بودند، مدت زمان اکران آنلاین هر سه فیلم به پایان رسید و به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می شوند و بر روی پلتفرم های نماوا و فیلیمو قرار می گیرند.

این سه فیلم که به ترتیب بعد از فیلم های خروج، طلا، زیرنظر و مهمانخانه ماه نو به طرح اکران آنلاین پیوستند، حالا با پشت سر گذاشتن سی روز از نمایش و فروش کمی بیشتر از 90 هزار بلیط در مجموع سه فیلم و دو پلتفرم، به زودی به شبکه نمایش خانگی وارد خواهند شد. به این ترتیب از مجموع 90 هزار و 42 بلیط فروخته شده 37 هزار و 498 بلیط به فیلم کشتارگاه، 29 هزار و 889 بلیط به فیلم تیغ و ترمه و 22 هزار و 655 بلیط به فیلم بهت اختصاص دارد.

همچنین این سه فیلم روی هم رفته بیش از یک میلیارد و 350 میلیون تومان فروش را پشت سر گذاشتند که با وجود تعطیلی سینماها و حمایت صنوف سینمایی از طرح سینمای آنلاین، به رونق این صنعت و برگشت آنی سرمایه سینماگران منجر خواهد شد. گفتنی است در هفته های پیش رو نیز سایر فیلم های مهم سینمایی به قطار اکران آنلاین خواهند پیوست تا دوستداران صنعت سینما بتوانند در عین حفظ سلامتی شان از ظرفیت فعلی سینما بهره مند شوند.

همین طور شایان ذکر است با توجه به معیارهای مشخص تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی و درنظرگرفتن حداقل 2/5 تماشاگر به ازای هر بلیط، در مجموع برآورد می گردد که بیش از 225 هزار تماشاگر این سه اثر را به یاری طرح اکران آنلاین تماشا نموده اند.

4127/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 474

به "سه فیلم سینمایی به پایان اکران آنلاین رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه فیلم سینمایی به پایان اکران آنلاین رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید