موزه خرس تدی در پاتایا

به گزارش دکترای اقتصاد، موزه خرس تدی (Teddy Bear Museum) در پاتایا یک جاذبه عالی برای کسانی است که با خانواده خود به این موزه سفر می‌کنند. بازدید از این موزه در پاتایا یک تجربه جالب،منحصربه‌فرد و به یادماندنی خواهد بود.

موزه خرس تدی در پاتایا

هنگامی که از مدیریت موزه خرس‌های تدی از این که چرا ازنام خرس تدی برای این موزه استفاده کرده است، گفت: من واقعا مانند خرس های عروسکی تدی که مایل به اشتراک گذاری عشق با مخاطبان هستند من هم با چنین دیدی این انتخاب را انجام دادم. خرس تدی در انتهای شمالی از جاده ساحل قرار دارد، در این موزه حدود 1000 حیوان در سفری غیر منتظره در طول تاریخ و فانتزی شما را در تور تایلند دنبال می‌کند.

بازدیدکنندگان و گردشگران باید حداقل دو تا سه ساعت را ذخیره نمایید که واقعا بتوانند از بخش‌های مختلف موزه خرس تدی لذت ببرند. برای گرفتن عکس‌های زیبا با خرس تدی در هر زمان که بخواهید می توانید توقف نمایید و عکسی با آن‌ها بگیرید.

منطقه آفریقایی موزه خرس تدی پاتایا، منطقه فسیلی، بخش نمایش تایلند که نشان دهنده برخی از فرهنگ باستانی این کشور و معماری آن است، منطقه زیر دریا با خرس‌های تدی در حال غواصی،  منطقه چین با بزرگترین خرس در موزه که پاندای غول پیکر سه متری است، منطقه اینکا (Inca) که خرس های عروسکی در حال بالا رفتن از پله های اهرام متمایز از تمدن های باستانی آمریکای مرکزی نشان می‌دهد و منطقه دایناسور رکس دو متری  از بهترین بخش‌های این موزه برای بازدید هستند.

انتشار: 16 مرداد 1396 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 61

به "موزه خرس تدی در پاتایا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه خرس تدی در پاتایا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید