هیچ گونه کمبودی در زمینه اقلام اساسی و نهاده های دامی نداریم

به گزارش دکترای اقتصاد، معاون هماهنگی امور مالی استانداری اصفهان گفت: طبق گزارش ارائه شده از ذخایر استان، در زمینه نهاده های دامی و اقلام اساسی هیچ گونه کمبودی نداریم.

هیچ گونه کمبودی در زمینه اقلام اساسی و نهاده های دامی نداریم

هفتاد و دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اصفهان با حضور معاون هماهنگی امور مالی استانداری برگزار و گزارشی از شرایط قیمت کالا های اساسی به وسیله اداره کل صمت و جهادکشاورزی ارائه شد.

امیررضا نقش معاون هماهنگی امور مالی استانداری اصفهان در حاشیه این نشست عنوان نمود: در کارگروه تنظیم بازار، گزارش ذخایر استان در زمینه نهاده های دامی و اقلام اساسی ارائه شد که خوشبختانه هیچ گونه کمبودی در مورد این اقلام و نهاده ها نداریم.

او ادامه داد: بعلاوه گزارشی از شرایط قیمت کالا های اساسی در استان ارائه شد. در مورد قیمت و کنترل بازار تخم مرغ نیز مقرر شد؛ نهاد های مسئول نظارت و بازرسی مضاعفی را در این خصوص داشته باشند. بعلاوه قیمت تخم مرغ بسته بندی معین شد تا قیمت کارشناسی شده به واحد های بسته بندی ابلاغ شود.

نقش درخصوص مصوبات قطعه بندی گوشت مرغ در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، عنوان نمود: بایستی ضرایب قیمت گوشت مرغ سریعاً معین شود و پس از مصوب شدن در کمیته اقلام پروتئینی به واحد های قطعه بندی ابلاغ شود تا از هر گونه گران فروشی جلوگیری شود.

معاون هماهنگی امور مالی استانداری اصفهان با اشاره به افزایش قیمت روغن موتور به ویژه روغن دیزل، بیان نمود: طبق مصوبات این جلسه بایستی هر چه سریع تر با هماهنگی هایی که با تولیدکنندگان روغن موتور در استان می شود عرضه فراوانی را در پایانه های حمل و نقل در سطح استان داشته باشیم تا قیمت روغن موتور کنترل شود.

خبرنگاران اصفهان اصفهان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1490

به "هیچ گونه کمبودی در زمینه اقلام اساسی و نهاده های دامی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ گونه کمبودی در زمینه اقلام اساسی و نهاده های دامی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید