جاذبه های پنانگ برای بازدید

به گزارش دکترای اقتصاد، شهر پنانگ (penang)، جاذبه‌های فراوانی برای بازدید دارد. پنانگ یک شهر مدرن با آسمان خراش ها و مراکز خرید عالی بوده اما جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی آن بیشتر مورد توجه گردشگران است.

جاذبه های پنانگ برای بازدید

خیابان های شهر قدیمی جرج تاون پنانگ ‏

‏‏‏‏ بخش قدیمی شهر جرج تاون در حقیقت قلب شهر به شمار می‌رود که در آن می‌توانید ساختمان‌هایی قدیمی و سنتی این شهر را مشاهده نمایید که ‏در دوره مستعمره بودن توسط انگلیسی‌ها آن را ساخته‌اند. رنگ آمیزی و ساختار این قسمت از شهر باعث می شود در تور پنانگ یک سفر مهیج را تجربه کنید. از دیگر جاذبه هایی که در این خیابان‌ها بهتر است مشاهده نمایید، نقاشی‌های دیواری است. ‏ 

معبد برمه دارمیکاراما ‏‏‏‏‏‏‏‏‎پنانگ

این معبد از بزرگترین معابد بودایی منطقه می‌باشد که دقیقا پشت یکی از معابد بودایی تایلندی در این شهر قرار گرفته است. این ‏معبد متعلق به جمعیت برمه‌ای پنانگ می‌باشد که تنها معبد از این نوع می‌باشد که خارج از میانمار قرار گرفته است.

موزه پینانگ پراناکان ‏پنانگ

این موزه یک خانه قرن 19 است که برای یک بازرگان ثروتمند بوده است و امروزه جایی برای نمایش فرهنگ و سنت پراناکان ‏ها است. در این موزه آیتم های مختلفی قرار دارد از مبلمان گرفته تا ‏تختخواب و حتی قاشق چنگال های قدیمی بسیار دیدنی هستند و  اگر علاقه دارید بیشتر با تاریخ پنانگ آشنا بشوید می‌توانید چند ساعت خود را برای بازدید از این خانه بگذارید.

باغ پروانه ها ‏‏‎پنانگ

‏باغ پروانه های پنانگ در سال 1986 تاسیس شده و یکی از بزرگترین باغ‌ها در جهان می‌باشد که بیش از 4000 پروانه در آن به چشم می‌خورند ‏و تحقیقاتی درباره گونه‌های مختلف حشرات مانند پروانه‌ها در این مکان قابل مشاهده است. بیش از 120 گونه پروانه مختلف ‏در این باغ به چشم می‌خورند.‏ ‏‏

معبد ناتوکوتای چتیار پنانگ

Nattukotai Chettiar‏ ، بزرگترین معبد هندو در پنانگ است. این معبد فضایی آرام دارد، دیواره های آن با نقاشی پوشیده شده و این معبد میزبان مراسم سالانه ‏Thaipusam‏ است.

انتشار: 15 مرداد 1396 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 49

به "جاذبه های پنانگ برای بازدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های پنانگ برای بازدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید