خرید سوغاتی و هدیه در شهر گوانجو

به گزارش دکترای اقتصاد، اگر شما هم به شهر گوانجو که بهشت خریداران معروف است، سفر نمایید پس از بازگشت با دوستان و آشنایانی روبرو خواهید شد که از شما سوغاتی درخوست می‌کنند.

خرید سوغاتی و هدیه در شهر گوانجو

Qingping Market یک بازار محبوب در بین مردم محلی گوانجو است که صدها مغازه و بازار دارد. غذا، گیاهان دارویی، غذاهای دریایی، پرنده، حیوانات خانگی، گل و گیاه در این مرکز به فروش می‌رسند. این مردم در گوانجو برای خرید خواروبار نیز به این بازار می‌روند. این بازار ارزش آن را دارد که در سفر با تور چاینا پلاس 2020 به آن سری بزنید.

خیابان آنتیک فروشی Xiguan با مغازه‌های زیاد و مورد پسندی دارد که گردشگران بسیاری را برای بازدید به سوی خود می‌کشاند. این خیابان در ناحیه Liwan، شماره 88 جاده Wenchang Nan قرار دارد.

Jade Street پر شده از هزاران مغازه کوچک که اجناس یشمی می‌باشد که مسافران خارجی گوانجو می‌توانند در پیدا کردن این خیابان کمی با مشکل برخورد کنند. خیابان جید درشهر گوانجو در آدرس،  خیابان Wenchang Lu و Changshou Lu نزدیک خیابان Shangxiajiu قرار دارد که از طریق مترو و ایستگاه Chang Shou Lu می‌توان به آن رسید.

خیابان Yuansheng بهترین مکان برای خرید محصولات یشمی و سرامیکی در شهر گوانجو است و تقریبا 1000 مغازه برای بازدید دارد. ظروف چینی Jingdezhen، کوزه‌گری Yixing، سنگ‌های Fujian و یشم Burma در این خیابان برای خرید موجود هستند. این خیابان در منطقه Liwan، جاده Wenchang شمالی قرار دارد. بعد از بازدید از نمایشگاه چاینا پلاس گوانجو می‌توانید به این خیابان‌ها برای خرید هدیه و سوغاتی مراجعه نمایید.

انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 23

به "خرید سوغاتی و هدیه در شهر گوانجو" امتیاز دهید

1 کاربر به "خرید سوغاتی و هدیه در شهر گوانجو" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید سوغاتی و هدیه در شهر گوانجو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید