دایی و خواهرزاده کلاهبردار به داماد خانواده رحم نکردند

به گزارش دکترای اقتصاد، تهران (پانا) - رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دایی و خواهرزاده ای کلاهبردار که با فروش یک پلک ثبتی به چند نفر، بیش از 150 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند خبر داد و گفت دستگیری خواهرزاده متواری دیگر در دستور کار واقع شده است.

دایی و خواهرزاده کلاهبردار به داماد خانواده رحم نکردند

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی بیان نمود: سیزدهم آذرماه پرونده ای مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران ارجاع و برای تحقیقات پلیسی شاکی پرونده به این پایگاه دعوت شد.

وی بیان نمود: شاکی گفت، بیستم مرداد ماه سال 1398 یک دستگاه آپارتمان را از برادران همسرش به نام های حمید و مجید به مبلغ 38 میلیارد ریال واقع در منطقه الهیه تهران خریده ام و علیر غم پرداخت ثمن معامله، فروشندگان به بهانه مفقود شدن سند ملک از تنظیم سند طفره رفته تا اینکه پس از چند ماه متوجه شدم برادران همسرم ملکی را که به من فروخته اند به دو فرد دیگر به نام های نادر و مهدی به مبلغ 70 میلیارد ریال فروخته اند. ولی سند را به نام من منتقل کرده اند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی با بیان اینکه با دعوت از خریداران دوم، صحت ادعای شاکی تعیین شد، ابراز کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان مجید در مخفیگاهش دستگیر ولی در تحقیقات پلیسی تعیین شد که حمید از محل سکونتش متواری شده است.

این مقام انتظامی توضیح داد: مجید در تحقیقات پلیسی معترف شد، به همراهی و همفکری دایی خود به نام داود علاوه بر فروش ملک به شوهر خواهرم و نادر و مهدی مجددا ملک را به فرد دیگری به اسم شهروز به مبلغ 75 میلیارد ریال فروخته ایم.

سرهنگ شریفی با اشاره به اینکه با شناسایی مخفیگاه داود وی در مخفیگاهش در یکی از مناطق شمالی تهران دستگیر شد، توضیح داد: با دستگیری 2 تن از اعضای این باند، هر دو متهم به دادسرا معرفی و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شده اند.

وی در خاتمه بیان کرد: تلاش برای دستگیری خواهر زاده متواری کماکان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 944

به "دایی و خواهرزاده کلاهبردار به داماد خانواده رحم نکردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی و خواهرزاده کلاهبردار به داماد خانواده رحم نکردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید