دولت یک کمپ را به استقلال داد

به گزارش دکترای اقتصاد، با موافقت وزیران عضو کمیسیون لوایح مالکیت مجموعه ورزشی ناصر حجازی از وزارت ورزش و جوانان به شرکت فرهنگی ورزشی استقلال واگذار می شود.

دولت یک کمپ را به استقلال داد

به گزارش با موافقت وزیران عضو کمیسیون لوایح مالکیت مجموعه ورزشی زنده یاد ناصر حجازی از وزارت ورزش و جوانان به شرکت فرهنگی ورزشی استقلال واگذار می شود.

وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه 6 دی 1399 به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و به استناد قانون محاسبات عمومی کشور و قانون تنظیم بخشی از مقررات اقتصادی دولت، با واگذاری مالکیت مجموعه ورزشی زنده یاد ناصر حجازی (دو پلاک ثبتی، هریک به مساحت 10 هزار مترمربع) واقع در تهران، از وزارت ورزش و جوانان به شرکت فرهنگی ورزشی استقلال موافقت کردند.

براساس این تصمیم، مجموعه یادشده توسط کارشناسان منتخب مجمع عمومی شرکت مذکور به قیمت روز ارزیابی و پس از تأیید مجمع عمومی، سرمایه آن شرکت معادل قیمت مذکور افزایش می یابد.

همچنین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به اصلاح و صدور سند مالکیت پلاک ثبتی مورد اشاره به نام دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی شرکت فرهنگی ورزشی استقلال، اقدام و سند یادشده را جهت نگهداری در خزانه اسناد مالکیت به وزارت امور اقتصادی و دارایی (اداره کل اموال دولتی) ارسال می نماید.

علاوه بر این در صورتی که ظرف حداکثر یک سال آینده، سهام شرکت مذکور در بورس عرضه نشود، این تصویب نامه خود به خود، ملغی و شرکت یادشده مکلف می شود بدون دریافت هرگونه وجه یا اخذ مجوز یا عناوین مشابه آن، ملک موضوع این تصویب نامه را به وزارت ورزش و جوانان مسترد نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 786

به "دولت یک کمپ را به استقلال داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت یک کمپ را به استقلال داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید