سفر به بانکوک چگونه خواهد بود

به گزارش دکترای اقتصاد، شهر بانکوک یکی از زیباترین شهرهای کشور تایلند برای بازدید است. در این مقاله به شما خواهیم گفت که سفر به این شهر چگونه خواهد بود و چه جاذبه‌هایی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

سفر به بانکوک چگونه خواهد بود

پس از بیرون آمدن از کاخ، به سمت رودخانه بروید. آنجا حرارت بسیار گرم و بوی عجیب و غریب حس خواهید کرد. غذاهای اصلی بانکوک در دکه های خیابانی بسیار برجسته است. مواد غذایی آنها با شیوه های خاصی طبخ می شوند که ارزش یک بار امتحان را دارند.

این کاخ با ده ها تن طلا تزیین شده است. نقشه ای در کنار بلیط تان وجود دارد که می توانید بازدیدتان را بر مبنای آن، برنامه ریزی کنید. سعی کنید کفش های راحتی به پا داشته باشید تا در طی مسیر اذیت نشوید. نیازی نیست به داخل همه ساختمان ها بروید. زیبایی و هنر معماری از بیرون این معابد نیز دیده می‌شود. در تور بانکوک به بازدید جاذبه‌هایی خواهید رفت که بسیار دیدنی و به یادماندنی هستند.

پس از خروج از کاخ، به سمت رودخانه رفته و در آنجا حرارت بسیار گرم و بوی عجیب و غریب حس خواهید نمود. غذاهای اصلی شهر بانکوک در دکه های خیابانی بسیار برجسته می‌باشد. مواد غذایی آنها با شیوه های خاصی طبخ می شوند که ارزش یک بار امتحان کردن را دارند. این غذاها به طرز شگفت آوری ارزان هستند.

پس از درس تاریخ در کاخ و صرف میان وعده، باید برای برای درس های فرهنگی مدرن روز یعنی خرید کردن آماده شوید. اگر زمان کمی برای ماندن داشته باشید شاید خرید کردن به نظرتان احمقانه باشد اما باید بدانید که بسیاری از موارد فرهنگی بانکوک در خرید کردن قابل مشاهده است. در برابر افرادی که کنار خیابان بساط پهن کرده اند، یک سری‌ مراکز خرید شیک و گران نیز وجود دارند. هم قیمت پایین و هم قیمت بالا در آنها قابل درک است. همه این موارد بستگی به سلیقه شما در خرید دارد. در مرکز خرید اصلی شهر که با ترمینال فاصله اندکی دارد، در هر طبقه شاهد طراحی های مختلفی از هر شهرستان را مشاهده خواهید نمود.

انتشار: 11 شهریور 1396 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 69

به "سفر به بانکوک چگونه خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به بانکوک چگونه خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید