مهلت ثبت نام فروش فوری سایپا اعلام شد

به گزارش دکترای اقتصاد، طرح فروش فوری سایپا از سه شنبه هفته جاری شروع می گردد. متقاضیانی امکان ثبت نام را دارند که تا انتها وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1401/11/03 کلیه فرایندهای اعلام شده در این خصوص را تکمیل کنند.بعلاوه امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 1401/11/04 به مدت 3 روز جهت متقاضیان این طرح فراهم است و فرایند فروش به وسیله تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت امکان پذیر نخواهد بود.

مهلت ثبت نام فروش فوری سایپا اعلام شد

شرایط ثبت نام فروش فوری سایپا

به گزارش تجارت نیوز،طرح تازه فروش فوری محصولات شرکت سایپا از روز سه شنبه هفته جاری شروع می گردد. متقاضیان از ساعت 14 روز سه شنبه، چهارم بهمن ماه در صورتی که مطابق شرایط دارای حساب وکالتی و موجودی به مقدار مبلغ در بخشنامه باشند می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

در طرح فروش فوری سایپا قیمت مصوب کوییک 297 میلیون تومان اعلام شده است. این درحالی است که این خودرو در بازار با قیمت 420 میلیون تومان خرید و فروش می گردد. این یعنی برندگان طرح فروش فوری سایپا با خرید شاهین حدود 123 میلیون سود کسب می نمایند.

بعلاوه، قیمت مصوب شاهین 344 میلیون تومان اعلام شد. این در حالی است که این خودرو در بازار با قیمت 500 میلیون تومان خرید و فروش می گردد. این یعنی برندگان طرح فروش فوری سایپا با خرید شاهین 156 میلیون تومان سود کسب می نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1568

به "مهلت ثبت نام فروش فوری سایپا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام فروش فوری سایپا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید