7 رکورد سالانه دوومیدانی دنیا تغییر کرد

به گزارش دکترای اقتصاد، تهران (پانا) - در جریان برگزاری تور جهانی داخل سالن و رقابت های بین المللی اتریش چند حد نصاب جدید و قابل توجه توسط ورزشکاران به ثبت رسید.

7 رکورد سالانه دوومیدانی دنیا تغییر کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی؛ رقابت های دو و میدانی داخل سالن وین شب گذشته در اتریش برگزار گردید و در پی آن در پرش ارتفاع مردان، جیانمارکو تامبری، قهرمان ایتالیایی داخل سالن دنیا در سال 2016 پیروز شد با حد نصاب 2.32 متر بهترین نتیجه سال این ماده را به نام خود ثبت کند.

در 400 متر با مانع زنان نیز فمکه بل توانست در اولین مسابقه خود در سال 2021 با ثبت زمان 50.96 ثانیه در این ماده به قهرمانی دست یابد و بهترین نتیجه سال این ماده را از آن خود کند.

لازم به ذکر است وی با حد نصاب 51.47 ثانیه رکورد ملی 400 متر با مانع زنان هلند را نیز در اختیار دارد.

پیش از این مسابقه و در دیگر رقابت های تور دنیای داخل سالن، رنالد لاولینی فرانسوی در پرش با نیزه داخل سالن مردان با 5.92 متر، دینا آشر اسمیت انگلیسی در 60 متر زنان با 7.08 ثانیه، کریستینا شوانیتز آلمانی پس از دو سال دوری از میادین ورزشی در پرتاب وزنه داخل سالن زنان با 19.11 متر، پاسکال مارتینو لاگارد از فرانسه در 60 متر با مانع مردان با رکورد7.54 ثانیه و یاروسلاوا ماهوچیک اوکراینی در پرش ارتفاع زنان با 2.02 متر، ضمن دستیابی به عنوان های قهرمانی بهترین نتایج سال این ماده ها را به نام خود ثبت کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 824

به "7 رکورد سالانه دوومیدانی دنیا تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 رکورد سالانه دوومیدانی دنیا تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید