بازیکنان استقلال نباید مغرور شوند، ذوب آهن حریف آسانی نخواهد بود

به گزارش دکترای اقتصاد، شاهرخ بیانی در گفت و گو با خبرنگاران، در خصوص پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل شهر خودرو از هفته ششم لیگ برتر گفت: آبی پوشان هنوز به شرایط ایده آل نرسیده اند. آنها توانستند اولین ملاقات خارج از خانه خود را در این فصل با پیروزی به سرانجام برسانند و خوشحالم به صدر جدول رسیدند. اگر چه تا سرانجام لیگ راه زیادی مانده و به طور حتم شاید چندین بار صدرنشینی دست به دست گردد.

بازیکنان استقلال نباید مغرور شوند، ذوب آهن حریف آسانی نخواهد بود

وی ادامه داد: استقلال برنده بازی با شهر خودرو شد اما هنوز با یک تیم کامل شدن فاصله دارد. دروازه استقلال با داشتن دو دروازه بان خوب یک نقطه امن برای آبی پوشان است و رشید مظاهری و سیدحسین حسینی دو گلر آماده ای هستند که می توانند تا سرانجام لیگ به خوبی از دروازه استقلال حفاظت نمایند اما در خط دفاع هنوز ناهماهنگی های زیادی وجود دارد.

بیانی تاکید نمود: در بازی با شهر خودرو چندین بار خط دفاع استقلال متزلزل نشان داد که اگر آمادگی مظاهری نبود شاید نتیجه بازی تغییر می کرد. البته فکری دیر تیم را تحویل گرفت و نتوانست بازیکنان را به هماهنگی کامل برساند اما امیدوارم این اتفاق در طول مسابقات رخ دهد زیرا همواره شانس با یک تیم همراه نخواهد بود.

وی در مورد استفاده از بازیکنان جوان توسط فکری گفت: فکری اعتقاد عجیبی به استفاده از بازیکنان جوان دارد و این کار مقابل ستایش است اما باید کم کم به آنها بازی دهد تا آنها بتوانند از تجربیات بازیکنان عظیم استفاده نموده و به تکامل برسند اما همین که فکری جسارت دارد و از بازیکنان بی نام و نشان و جوان استفاده می نماید کار او ستودنی است.

کاپیتان سابق استقلال درباره ملاقات هفته هفتم آبی پوشان مقابل ذوب آهن گفت: شرایط ذوب آهن خوب نیست و تعیین نیست این ملاقات انجام گردد یا خیر اما امیدوارم پیروزی مقابل شهر خودرو بازیکنان استقلال را دچار غرور ننموده باشد زیرا همواره غرور زیاد بلای جان فوتبال ما شده است. ذوب آهن تیم بسیار خوبی است، مهره های خوبی دارد و اگر استقلال فکر کند به راحتی می تواند این تیم را ببرد به طور حتم امتیاز از دست خواهد داد.

وی در سرانجام و در مورد انتقاداتی که این روزها از فرشید اسماعیلی به دلیل رفتار غیر حرفه ای اش صورت می گیرد گفت: از اسماعیلی انتظار بیشتری داشتم بازیکنانی که به استقلال یا پرسپولیس می آیند باید تفکر عظیم هم داشته باشند. یاد ندارم در طول سال هایی که برای استقلال بازی می کردم بازیکنی برای این تیم خط و نشان بکشد، فرشید بازیکن خوبی است، زحمات زیادی برای استقلال کشیده اما باید بداند چه پیراهنی را بر تن نموده، حضور در استقلال احتیاج به رفتارهای حرفه ای دارد. زیرا این تیم همواره زیر ذره بین است و کوچک ترین اتفاق می تواند به عظیمترین اتفاق منجر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 761

به "بازیکنان استقلال نباید مغرور شوند، ذوب آهن حریف آسانی نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان استقلال نباید مغرور شوند، ذوب آهن حریف آسانی نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید