باز شدن دوباره درهای موزه متروپولیتن بعد از شش ماه

به گزارش دکترای اقتصاد، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، باز شدن دوباره درهای موزه متروپولیتن بعد از شش ماه صورت پذیرفت.

باز شدن دوباره درهای موزه متروپولیتن بعد از شش ماه

داستان چیست؟

مسئولان موزه متروپولیتن نیویورک هفته ها بود که به رغم تمایل برای بازگشایی، جز تماشای شروع فعالیت مجدد موزه های مشهور اروپایی چاره دیگری نداشتند.

اما موزه متروپولیتن نیویورک که هرساله میلیون ها بازدیدکننده دارد و در بین مهمترین موزه های دنیا قرار می گیرد، پس از آنکه از ماه مارس بدلیل محدودیتهای ناشی از ویروس کرونا تعطیل شده بود، بالاخره از روز شنبه به روی علاقمندان بازگشایی شد.

در بیانیه ای که از سوی این موزه منتشر شده آمده است: تعطیلی ناشی از ویروس کرونا نخستین تجربه تعطیلی متروپولیتن بیش از سه روز در بیش از 100 سال اخیر بود. از این پس موزه پنج روز در هفته و فقط با به کارگیری 25 درصد از ظرفیت همیشگی و با اجباری بودن استفاده از ماسک برای بازدیدکنندگان و رعایت فاصله اجتماعی فعالیت خواهد داشت.

فقط از هفته اخیر موزه های نیویورک اجازه بازگشایی یافتند. موزه هنر مدرن از روز پنجشنبه با بهره گیری از 25 درصد ظرفیت همیشگی شروع به کار کرد.

به گفته مدیر موزه متروپولیتن، تعطیلی ناشی از کرونا برای این موزه که بیش از هر موزه مشابه دیگری در اروپا به فروش بلیت متکی است، خسارت اقتصادی بسیار زیادی به همراه داشت.

منبع: همگردی
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 557

به "باز شدن دوباره درهای موزه متروپولیتن بعد از شش ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز شدن دوباره درهای موزه متروپولیتن بعد از شش ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید