تانوس چگونه مرگبارترین ارتش خود را در کمیک جاودانگان ساخت؟

به گزارش دکترای اقتصاد، تانوس در کمیک های مارول، یکی از بی رحم ترین شروران است و اکنون به لطف جاودانگان، ارتشی مرگبار برای خود ساخته است. او از نظر فنی فقط از یکی از آن ها، یعنی جاودانه متعهد و ترسناکی به نام درویگ یاری می گیرد اما نکته اصلی اینجاست کل نیرو های جاودانگان در راستای خواست و اراده او هستند.

تانوس چگونه مرگبارترین ارتش خود را در کمیک جاودانگان ساخت؟

همان طور که در آخرین شماره کمیک جاودانگان (اثر کرون گیلن و اساد ربیچ) دیدیم، تانوس به تازگی در یک مراسم دروغین به عنوان جاودانه برتر شناخته شد اما این اتفاق اصلا آن چیزی نبود که قهرمانان اصلی داستان انتظارش را داشتند. تانوس برای پنهان کردن بعضی از حقایق کلیدی درباره خودش، همراه خود، درویگ را کشت و سپس به او کالبد جدیدی بخشید تا بتواند به وحشی گری و خشونت در بین جاودانگان ادامه دهد.

هشدار: در این متن، داستان قسمت 8 کمیک جاودانگان لو می رود

تانوس که در ابتدا نتوانست به درستی خود را در بین جاودانگان جا دهد، به طرز وحشیانه ای دومو، مشاور اصلی خود در مسائل علمی را کشت، چرا که دومو می دانست که یک جاودانه دیگر، یعنی فاستوس، تنها فردی است که می تواند فرآیندی را که تانوس برای زنده ماندن به آن احتیاج دارد، تکمیل کند. تانوس می دانست که حالا باید در پی فاستوس برود. او از درویگ می پرسد که چه نوع نیروهایی در اختیار دارد و درویگ چند گزینه را به تایتان دیوانه پیشنهاد می نماید.

او به تانوس می گوید تا دو ویژگی اصلی ارتشی را که می خواهد در نبرد رهبری کند انتخاب نماید. تانوس می گوید خدمه ای می خواهد که فاقد اصول اخلاقی باشند، زیرا اخلاق، آخرین چیزی است که او به آن احتیاج دارد و جنگجویانش باید در میدان نبرد وحشیانه مبارزه نمایند و به عنوان ویژگی دوم می خواهد تا آنان قابل اعتماد باشند، زیرا باید بتواند به کسانی که در کنارش به نبرد می فرایند اعتماد کند. درویگ لبخندزنان فکر می نماید و می داند که کدام گروه از جاودانگان این ویژگی ها را دارند ؛ نگهبانان اقیانوس. آن ها ارتشی بسیار کشنده تر از آن چه هستند که تانوس به آن عادت دارد.

تانوس که قبلا از جنگجویان سیاه بیگانه در کمیک ها یا حتی نیروهای نمادین چیتاوری در فیلم های دنیای سینمایی مارول استفاده می کرد، حالا می تواند گروهی از جاودانگان را در اختیار بگیرد و هر طور که صلاح می داند از آن ها بهره ببرد. نگهبانان اقیانوس که به عنوان نگهبانان روز قیامت هم شناخته می شوند و با فرمان رهبر جاودانگان وارد میدان می شوند، جاودانگانی هستند که همگی در نوع خود سلاح های خطرناکی دارند و اکنون به رهبری نابغه استراتژیک، تانوس، حتی مرگبارتر از قبل خواهند بود.

بنابراین تانوس که برای گرفتن فاستوس به شانس زیادی احتیاج دارد، با داشتن نیروهای جاودانه، کار بسیار آسان تری در پیش خواهد داشت. بدون شک آینده تانوس با اضافه شدن قدرت جاودانگان دیدنی خواهد بود اما هواداران باید منتظر بمانند تا شماره بعدی را که ماه آینده در فروشگاه ها عرضه می گردد بخوانند تا متوجه شوند که اوضاع دقیقا چگونه پیش می رود.

منبع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 اسفند 1400 بروزرسانی: 1 اسفند 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1333

به "تانوس چگونه مرگبارترین ارتش خود را در کمیک جاودانگان ساخت؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "تانوس چگونه مرگبارترین ارتش خود را در کمیک جاودانگان ساخت؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تانوس چگونه مرگبارترین ارتش خود را در کمیک جاودانگان ساخت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید