تشدید نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی خدمات گردشگری نوروز 1400

به گزارش دکترای اقتصاد، نظارت گسترده بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تاسیسات و خدمات گردشگری در ایام نوروز اولویت های کاری حوزه گردشگری در سال 1400 خواهد بود.

تشدید نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی خدمات گردشگری نوروز 1400

خبرنگاران: روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ولی تیموری صبح امروز در نشست صمیمانه با اعضای دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و نوروز 1400 و هم تشکر از خدمات شبانه روزی اعضای حاضر گفت: فعالیت این روز های ستاد های اجرایی خدمات سفر در سراسر کشور تمرکز بر نظارت های گسترده نوروزی است تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تحقق سفر های ضابطه مند و هوشمند، علاوه بر خدمت رسانی به هموطنان و جلب رضایت آن ها فعالیت های گردشگری هم تسهیل گردد.

وی با بیان اینکه تشدید نظارت ها بر تاسیسات و خدمات گردشگری در طول امسال با تمام قوت انجام خواهد گرفت؛ تاکید نمود: بعلاوه تمرکز بر اعتمادسازی میان مسئولان، مقامات کشوری و هم هموطنان به منظور انجام سفر های ضابطه مند و هوشمند و تحقق دستاورد هایی از جمله سلامتی و نشاط هم یکی دیگر از اولویت های پیش رو به تعداد می آید.

تیموری اضافه نمود: با توجه به رویکرد مذکور مدیریت تحریک تقاضا هم در راس برنامه های اجرایی قرار خواهد گرفت تا با مدیریت بحران و تحریک تقاضای داخلی و بین المللی بتوانیم روح تازه ای به صنعت گردشگری کشور بدمیم.

وی در انتها ضمن تشکر از دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور از اعضای حاضر خواست تا همه همت خود را به منظور پیگیری و تحقق مصوبات ستاد ملی کرونا به کار گیرند و با نظارت گسترده رضایتمندی هموطنان را در بهار 1400 سبب شوند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1134

به "تشدید نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی خدمات گردشگری نوروز 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی خدمات گردشگری نوروز 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید