جلسه مدیران استقلال برای جدایی مجیدی

به گزارش دکترای اقتصاد، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با انتشار یک بیانیه در فضای مجازی، درخواست جدایی خود را از آبی پوشان مرکز اعلام نمود. او در بیانیه خود ضمن اعلام پیشنهادی که از لیگ امارات دارد تاکید داشت: مربیگری در امارات تجربه تازه ای برای مربی ایرانی است و از این منظر پیشنهاد کار جدیدم را دریافت کردم و طی نامه ای درخواست جدایی خود را تقدیم مدیریت کردم. از باشگاه می خواهم که با موافقت خود، من را در جهت آینده ام حمایت کند.

جلسه مدیران استقلال برای جدایی مجیدی

صبح امروز (پنجشنبه) روزنامه الخلیج امارات گفت که فرهاد مجیدی از گزینه های هدایت تیم اتحاد کلباء است. با این حال، باشگاه استقلال در واکنش به اخبار غیررسمی درباره جدایی مجیدی از این تیم، گفت: ادعا و تحلیل برخی رسانه ها درباره قرارداد سرمربی تیم استقلال واقعیت ندارد. در ابتدای فصل قرارداد سه ساله تازهی با جناب آقای فرهاد مجیدی منعقد و ثبت شده است.

مدیران استقلال که به نوعی از تصمیم فرهاد مجیدی مقداری شوکه شده اند، می خواهند در اسرع وقت نسبت به درخواست جدایی فرهاد مجیدی، جلسه ای ترتیب دهند و درخواست مربی تیم شان را بررسی کنند.

همچنان معین نیست که آیا با درخواست جدایی مجیدی موافقت می شود یا خیر، اما اگر جدایی فرهاد مجیدی از استقلال قطعی شود، باید منتظر گزینه های تازه برای کادر فنی فصل آینده استقلال بود.

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1401 بروزرسانی: 19 تیر 1401 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1456

به "جلسه مدیران استقلال برای جدایی مجیدی" امتیاز دهید

1 کاربر به "جلسه مدیران استقلال برای جدایی مجیدی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه مدیران استقلال برای جدایی مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید