حمایت باشگاه استقلال از فکری، کادر فنی آبیها تغییر نمیکند

به گزارش دکترای اقتصاد، به گزارش خبرنگاران، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال در جریان تمرین امروز این تیم در حضور خبرنگاران مصاحبه ای مفصل و طولانی انجام داد. محور صحبت های فکری، گلایه از حمایت نشدنش از طرف خانواده استقلالی ها و نداشتن زمان کافی برای آماده سازی تیم بود.

حمایت باشگاه استقلال از فکری، کادر فنی آبیها تغییر نمیکند

ساعاتی بعد از این مصاحبه، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای ضمن حمایت از فکری، خبر تغییر کادر فنی استقلال را تکذیب کرد.

در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: امروز در برخی جراید و رسانه ها خبری کذب مبنی بر تغییرات احتمالی در راس کادر فنی استقلال منتشر شد که به این وسیله خبر مذکور تکذیب می شود.

سرپرست باشگاه استقلال و کلیه اعضای هیات مدیره استقلال بارها حمایت قاطع خود را از محمود فکری اعلام کرده اند و معین نیست که حاشیه سازان نگران چه منافع از دست رفته ای هستند که با انتشار این دست اخبار به دنبال برهم زدن تمرکز کادر فنی و بازیکنان استقلال هستند.

شایعه پراکنان مسلم بدانند که با سیاه نمایی و ایجاد فضای مسموم رسانه ای به اهداف خود نخواهند رسید و محمود فکری تنها گزینه تیم فوتبال استقلال است.

معاونت حقوقی باشگاه استقلال اقدامات حقوقی جهت شکایت از این رسانه ها و جرایدی که اقدام به انتشار و بازنشر این اخبار کذب کرده اند را در دستور کار خود قرار داده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 740

به "حمایت باشگاه استقلال از فکری، کادر فنی آبیها تغییر نمیکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت باشگاه استقلال از فکری، کادر فنی آبیها تغییر نمیکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید