خبرنگاران ستاد انتخاباتی ترامپ پیروزی بایدن را رد کرد

به گزارش دکترای اقتصاد، تهران - خبرنگاران - ستاد انتخاباتی ترامپ شامگاه جمعه در بیانیه ای به تندی در مقابل اعلام پیروزی احتمالی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا موضع گیری کرد و آن را نادرست و دروغ خواند.

خبرنگاران ستاد انتخاباتی ترامپ پیروزی بایدن را رد کرد

به گزارش خبرنگاران از شبکه سی ان ان، ستاد انتخاباتی ترامپ با انتشار بیانیه ای خاطر نشان کرد که آنها همچنان در رقابت انتخاباتی حضور دارند و هرگونه پیش بینی جو بایدن به عنوان برنده انتخابات 2020 آمریکا را دروغ و خارج از نتایج نهایی خواند.

مت مورگان مشاور کل انتخاباتی ترامپ در این بیانیه گفت: انتخابات به خاتمه نرسیده است. پیش بینی دروغین جو بایدن به عنوان برنده براساس نتایج چهار ایالت است دور از واقعیت است.

همچنین دونالد ترامپ در اعتراض به نحوه شمارش آرا در ایالت پنسیلوانیا نیز دقایقی پیش در پیام توییتری نوشت: پنسیلوانیا تاریخ پوسیده ای در تمامیت انتخابات دارد.

انتقاد رییس جمهوری آمریکا از آرا پنسیلوانیا در حالی صورت می گیرد که وی با آرای شرکت کنندگان این ایالت تواسنت در سال 2016 توانست هیلاری کلینتون رقیب دموکرات خود را شکست بدهد.

براساس آخرین نتایج شبکه سی ان ان، بایدن نامزد دموکرات ها تا کنون توانسته 253 رای الکترال بدست آورد و ترامپ نامزد دموکرات ها نیز تنها 213 رای الکترال را به خود اختصاص داده است.

در آخرین روزهای شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پیشتازی ترامپ به بایدن در ایالت های پنسیلوانیا و جورجیا از دست رفته و وی هم اکنون در این ایالت ها از بایدن عقب افتاده است.

نتیجه شمارش آرا در پنسیلوانیا که تا ساعتی پیش به نفع ترامپ جریان داشت، با ورود آرای پستی دیگر و آغاز شمارش این ارا به نفع بایدن تغییر کرد . با توجه به آرای شمارش شده در ایالت پنسیلوانیا بایدن تا به امروز 3295319 رای و ترامپ 3289725 رای بدست آورده اند که اختلاف رای بایدن با ترامپ در این ایالت به حدود 5594 رای می رسد.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 660

به "خبرنگاران ستاد انتخاباتی ترامپ پیروزی بایدن را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ستاد انتخاباتی ترامپ پیروزی بایدن را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید