سالون: کاخ سفید درباره زمان ابتلای ترامپ به کرونا دروغ گفته است

به گزارش دکترای اقتصاد، بعضی رسانه ها معتقدند که کاخ سفید درباره بیماری کرونای ترامپ به شدت پنهان کاری نموده است.

سالون: کاخ سفید درباره زمان ابتلای ترامپ به کرونا دروغ گفته است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، با وجود آن که منابع رسمی در کاخ سفید امروز از ترخیص ترامپ از بیمارستان خبر دادند و خود ترامپ نیز با حضور در مقابل دوربین خود را سرزنده و بهبود یافته از کرونا نشان داد، اما همچنان رسانه ها با دیده تردید به بهبودی ترامپ از کرونا نگاه می نمایند.

در این ارتباط، پایگاه آمریکایی سالون در گزارشی با ابراز تردید نسبت به اعلام بهبودی ترامپ از کرونا گفته است: در شرایطی که کاخ سفید از پاسخ دادن درباره شرایط و زمان ابتلای ترامپ به کرونا طفره می رود، ضروری است تا این موضوع با دقت بیشتری دنبال گردد و کاخ سفید به این سوال پاسخ روشنی دهد که آخرین بار در چه زمانی تست کرونای ترامپ منفی شده بود؟

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

این گزارش همچنین از تیم پزشکی ترامپ به شدت انتقاد می نماید و می گوید که اعضای تیم پزشکی رئیس جمهور آمریکا نیز پاسخ تعیین و روشنی درباره چگونگی ابتلای رئیس جمهور این کشور به کرونا نداده اند و همین موضوع به پیچیدگی بیشتر اوضاع منجر شده است.

نویسنده این گزارش معتقد است که به احتمال بسیاری کاخ سفید درباره زمان ابتلای ترامپ به کرونا دروغ گفته و این موضوع در مناظره شب انتخاباتی ترامپ نیز دیده می گردد که او به شدت عرق نموده بود و لذا ممکن است روزها قبل از اعلام رسمی ابتلای ترامپ به کرونا، او به این ویروس مبتلا شده باشد که در این صورت کاخ سفید می بایست جوابگو باشد.

در ادامه این گزارش گفته شده است با توجه به بعضی اقدامات ترامپ پیش از اعلام نتیجه رسمی ابتلای او به کرونا، کاخ سفید علاقه نداشت که جزئیات بیشتری درباره بیماری ترامپ ارائه دهد، چون زیر سوال می رفت!

براساس نتیجه گیری این گزارش، یا سسیستم تشخیص کرونا در کاخ سفید ناقص و ناکارآمد است و یا این که به اندازه کافی آزمایش کرونای ترامپ در فواصل تعیین انجام نشده بود و به همین دلیل بیماری او شاید چند روز پس از ابتلای اولیه اش تشخیص داده شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 618

به "سالون: کاخ سفید درباره زمان ابتلای ترامپ به کرونا دروغ گفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالون: کاخ سفید درباره زمان ابتلای ترامپ به کرونا دروغ گفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید