دبیر : خجالت می کشم استراحت کنم، مراقب فضای مجازی باشید

به گزارش دکترای اقتصاد، به گزارش خبرنگاران، رئیس فدراسیون کشتی که از ناحیه آشیل پای چپ دچار پارگی کامل شده بود و می بایست پای وی بیش از چهل و پنج روز درون گچ قرار داشته باشد، با رضایت خود ساعت 6 صبح امروز از بیمارستان ترخیص و در محل فدراسیون کشتی حضور یافت.

دبیر : خجالت می کشم استراحت کنم، مراقب فضای مجازی باشید

رئیس فدراسیون کشتی پس از انجام امور اداری و جاری فدراسیون در دفتر خود، ساعت 9 صبح در اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی حضور یافت.

دبیر در جمع نفرات حاضر گفت: 2 ماه پیش به شما گفتم که 7 ماه کار سنگین داریم و باید سخت کار کنیم و ابتدا نیز از خودم می گویم که صبح زود در فدراسیون حضور یافتم و از شما نیز می خواهم که در این 5 ماه باقی مانده سخت کار کنید و نهایت کوشش خود را برای پیروزیت در المپیک انجام دهید.

وی با اشاره به اینکه محمد بنا را بعنوان یک الگوی خوب در نظم و پیروزیت می دانم گفت: بدون نظم نمی توان قهرمان شد و کسی که عضو تیم ملی می گردد مسئول است.

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به شأن و صندلی بالای کشتی گفت: مراقب صفحات اینستاگرامی خود و پست هایی که می گذارید باشید، کشتی ورزش ملی، مذهبی، سنتی ماست که ریشه در پهلوانی و جوانمردی و اخلاق مداری دارد و باید شأن آن در همه جا حفظ گردد و شما بعنوان نمایندگان جامعه کشتی در ابتدای این امر قرار دارید.

وی با بیان اینکه قهرمانان کشتی ما الگو هستند و باید حرف برای گفتن داشته باشند، توضیح داد: خودتان باید انتخاب کنید در آینده می خواهید چه صندلیی داشته باشید، دلتان را به این چند سال حضور در اردو خوش نکنید، چراکه زودگذر است.

دبیر ادامه داد: شما می توانید در آینده مدیری پیروز باشید اما این امر فقط به خودتان بستگی دارد و اینکه چقدر برای زندگی و صندلیی که در آن هستید ارزش قائلید، اما بدانید همه شما بابت جایی که در آن قرار دارید مسئول هستید.

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه وظیفه داشتم که امروز در فدراسیون حضور داشته باشم تا کار کشتی و اردوها نخوابد گفت: من باید جوابگوی عملکرد خود باشم.

دبیر با بیان اینکه کسب پیروزیت صرفاً برای افراد استثنایی نیست، گفت: به نظر من هرکس کوشش و پشتکار داشته باشد می تواند پیروزیت داشته باشد، پس شما نیز فکر نکنید که نفراتی که پیروز شدند تفاوتی با شما داشته اند، آنها فقط پشتکار و کوشش مضاعفی برای رسیدن به هدف خود داشتند.

رئیس فدراسیون کشتی خطاب به کشتی گیران گفت: روبروی مربیان خود نایستید و به حاشیه نروید، چراکه خودتان ضرر خواهید کرد. چه در داخل اردو و چه در خارج از اردو به حاشیه ها توجه نکنید و به این کاری نداشته باشید که رئیس هیأت چه می نماید و داخل این حواشی نشوید.

وی با بیان اینکه من خجالت می کشم استراحت کنم و سایرین کار نمایند گفت: همه باید با هم کار کنیم و کار باید تیمی باشد.

رئیس فدراسیون کشتی تأکید کرد: به کسب مدال نقره و برنز در المپیک فکر نکنید چراکه صاحب هیچ مدالی نخواهید شد، فقط به مدال طلا فکر و روز و شب با این هدف کار کنید. با هدف کسب مدال طلای المپیک تمرین کنید، بخوابید، زندگی کنید و مربیان نیز تمام هدفشان این باشد، من هم تمام هدفم این است و باید وقت بگذارم تا کسب طلای المپیک برای کشور عزیزمان محقق گردد.

دبیر با اشاره به اینکه باید ظرفیت خود را بالا ببرید گفت: ظرف خود را کوچک نگه ندارید. به خدا توکل کنید چراکه اگر هرچیز از خدا بخواهید و کار خود را با کوشش مضاعف پیش ببرید حتماً به شما داده خواهد شد.

وی با اشاره به بیشتر شدن شیوع ویروس کرونا گفت: خیلی مراقب خود باشید، چه آن هایی که به مسابقات خارجی اعزام می شوند و چه آن هایی که پس از اتمام اردو به شهرهای خود می فرایند. شیوع کرونا مضاعف شده و شما باید خیلی از خود مراقبت کنید که خدای نکرده گرفتار این ویروس نشوید.

رئیس فدراسیون کشتی در خاتمه گفت: کشتی گیر باید روی تشک حق خود را بگیرد و همه باید در رقابت انتخابی حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 900

به "دبیر : خجالت می کشم استراحت کنم، مراقب فضای مجازی باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر : خجالت می کشم استراحت کنم، مراقب فضای مجازی باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید