رانگنیک: بازیکنان اتلتیکومادرید مدام روی زمین می افتادند، تصمیمات داور عجیب بود

به گزارش دکترای اقتصاد، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد باخت خانگی تیمش برابر اتلتیکومادرید را به تصمیمات داور و سبک بازی حریف ربط داد.

رانگنیک: بازیکنان اتلتیکومادرید مدام روی زمین می افتادند، تصمیمات داور عجیب بود

به گزارش خبرنگاران، رالف رانگنیک سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از باخت یک بر صفر شب گذشته (سه شنبه) مردانش برابر اتلتیکومادرید در ورزشگاه اولدترافورد در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به حذف آنها شد، گفت: من فکر می کنم که نیمه اول ما بازی بسیار خوبی ارائه دادیم. دقیقاً به همان شیوه ای که می خواستیم و پرانرژی بازی کردیم اما نتوانستیم موقعیت های مان را به یک یا دو گل تبدیل کنیم. موقعیت های خوبی داشتیم که باید آنها را گل می کردیم اما این کار را نکردیم. خوردن گل در آستانه پایان نیمه اول هم کار را از آن چیزی که بود سخت تر کرد.

سرمربی آلمان شیاطین سرخ اضافه نمود: من فکر می کنم که داور آن طور که باید با وقت کشی بازیکنان حریف برخورد نکرد. یادم نمی آید که در نیمه دوم، بازی دو سه دقیقه متوالی جریان داشته و به هر دلیل متوقف نشده باشد. مدام یکی از بازیکنان حریف روی زمین افتاده بود. علاوه بر این برخی از تصمیمات داور هم برای من عجیب بود. من نمی گویم که تصمیمات داور باعث باخت ما شدند اما حداقلش این است که او می توانست جلوی وقت کشی های مداوم حریف را بگیرد و اینکه با وجود آن همه وقت کشی فقط 4 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم لحاظ شد به نظر من یک شوخی بود.

رانگنیک تأکید کرد: شک ندارم که در صحنه منجر به گل حریف روی آنتونی الانگا خطا شد اما نه داور نه کمک او چنین اعتقادی نداشتند. به نظر من آن صحنه و صحنه گلی که زدند و آفساید اعلام شد، تنها موقعیت های جدی اتلتیکومادرید بود. ما به جز این دو صحنه، خوب دفاع کردیم و در مقاطعی که فاز بازی تغییر می کرد، عملکرد خوبی داشتیم. من بابت هیچ یک از اتفاقاتی که در نیمه اول رخ داد، نمی توانم تیمم را سرزنش کنم و مقصر بدانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1401 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1406

به "رانگنیک: بازیکنان اتلتیکومادرید مدام روی زمین می افتادند، تصمیمات داور عجیب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانگنیک: بازیکنان اتلتیکومادرید مدام روی زمین می افتادند، تصمیمات داور عجیب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید