رسم هایی که مشابه آن در کشور های دیگر وجود ندارد

به گزارش دکترای اقتصاد، هر کشوری آدابی مخصوص به خودش را دارد که برایش قابل احترام است و شاید برای افرادی دیگر با ملیتی دیگر، نامانوس باشد.

رسم هایی که مشابه آن در کشور های دیگر وجود ندارد

خبرنگاران - در این مطلب می خواهیم تا بعضی از رسومی را برای شما بازگو کنیم که شاید همتایش در نقطه دیگری از دنیا وجود نداشته باشد.

کشور کره جنوبی

در این کشور براساس یک قانون نانوشته نوشتن نام با جوهر قرمز ممنوع است. در کره از دوران کهن برایشان اینگونه رسم بوده که اسامی مردگان خود را با جوهر قرمز می نوشتند.

بیشتربخوانید

کشور ترکیه

در ترکیه رسمی هست که در آن باید شتر ها با یکدیگر کشتی بگیرند. در واقع باید اینگونه بگوییم که در ترکیه مردم از تماشای مبارزه شتر های نر بسیار هیجان زده می شوند. این نبرد برعکس مبارزه خروس ها و گاو های نر در اسپانیا که معمولا صحنه های گوش خراشی را رقم می زند، جراحتی در بر ندارد، اما با این وجود از تماشاچیان خواسته می گردد که از شتر های مبارز فاصله بگیرند. علتش هم این است که ممکن است در حین مبارزه، شتر های مبارز بزاق دهان خود را که بوی بسیار بدی هم دارد، بر روی تماشاچیان بیندازند.

کشور اندونزی

به اندونزی که برویم می بینیم که، در جزایر بالی یک مرنام عجیب و غریب وجود دارد که پیش از مرنام عروسی برای عروس و داماد انجام می گردد. یکی از دندان های عروس و یکی از دندان ها داماد پر می گردد. این کار برای این انجام می گردد که نیرو های شیطانی و خصوصیت های اهریمنی همانند خشم، شهوت، عصبانیت، طمع و حسادت از جسم آن ها خارج گردد.

کشور برزیل

در برزیل برای اثبات شجاعت خود، دستان خود را در کیسه ای پر از مورچه های قرمز خشمگین قرار می دهند تا به همه ثابت نمایند تحمل درد را دارند. نیش این مورچه ها واقعا دردناک است.

اندیشه معاصر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 فروردین 1401 بروزرسانی: 19 فروردین 1401 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1373

به "رسم هایی که مشابه آن در کشور های دیگر وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسم هایی که مشابه آن در کشور های دیگر وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید