سرلک: سخت ترین حریفم در مسابقات جهانی خودم هستم

به گزارش دکترای اقتصاد، تهران (پانا) - ملی پوش کشتی فرنگی آزاد ایران مقدار آمادگی تیم ملی را برای حضور در قهرمانی دنیا مناسب ارزیابی کرد.

سرلک: سخت ترین حریفم در مسابقات جهانی خودم هستم

علیرضا سرلک نماینده وزن 57 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در رقابت های جهانی نروژ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد شرایط خود و شرایط اردوهای تیم ملی گفت: در کل شرایط اردو ها بسیار خوب است، آمادگی بالایی داریم و کشتی گیران با توجه به هر وزن بین مربیان تقسیم شده اند تا بتوانند به وزن ایده آل خود برسند.

وی در مورد برنامه تمرینی گفت: مربیان تمرینات بروز دارند، حریفان را هر روز بررسی می کنیم و من اگر قرار باشد تمریناتی مختص خودم انجام دهم، با هماهنگی مربیان خواهد بود.

سرلک در مورد حضورش در مسابقات جهانی گفت: اولین سال است که در مسابقات جهانی بزرگسالان حاضر می شوم اما شناخت کافی روی حریفانم دارم و وزنم هم نرمال است. آمادگی کامل برای حضور در این مسابقات دارم و هرشب فیلم حریفانم را می بینم و همه آنها را بررسی می کنم. به نظرم سخت ترین حریفم در این رقابت ها خودم هستم چون اگر روی افکارم پیروز شوم می توانم برای مسابقات آماده شوم.

آزادکار 57 کیلو کشورمان در مورد حضور مربیان سازنده در تیم های ملی گفت: کار بسیار خوبی است که فدراسیون انجام داده الان میانگین سنی مربیان به شاگردانشان بسیار نزدیکتر شده و ما هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ فنی با مربیان سازگاری کافی داریم. کادرفنی قبلی هم بسیار خوب بود اما کادرفنی تازه هم با تمرینات متفاوت و بروز می تواند در تیم ملی به ما یاری کند،کلا هر کسی که به اسم سرمربی انتخاب گردد می خواهد تیمش برترین نتیجه را بگیرد و این موضوع هم در مورد پژمان درستکار صادق است.

وی در مورد مسابقات انتخابی گفت: به نظرم تمامی مدعیان در مسابقات انتخابی تیم ملی حضور داشتند. کشتی گیران در ایران روی هم شناخت کافی دارند و این موضوع رسیدن به تیم ملی را بسیار سختی می نماید اما من با آمادگی کامل داشتم در این مسابقات شرکت کردم و توانستم نماینده وزن 57 کیلو در تیم ملی شوم.

علیرضا سرلک در سرانجام در مورد مسابقات لیگ برتر کشتی که قرار است بعد از مسابقات جهانی برگزار گردد گفت: تمام تمرکزم فعلاً روی مسابقات جهانی نروژ است بعد از مسابقات جهانی می خواهم در مورد لیگ تصمیم بگیرم، انشاءالله تیم خوبی با من قرارداد ببندد تا یاری هزینه ای برای گذران زندگی داشته باشم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1165

به "سرلک: سخت ترین حریفم در مسابقات جهانی خودم هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلک: سخت ترین حریفم در مسابقات جهانی خودم هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید