سلطانی فر: نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد

به گزارش دکترای اقتصاد، وزیر ورزش و جوانان از تصمیم گیری درباره لیگ برتر فوتبال در نیمه اردیبهشت ماه اطلاع داد و در عین حال گفت که تعطیلی مسابقات به منزله تعطیلی برنامه ریزی نیست.

سلطانی فر: نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر شیوع ویروس کرونا در جهان را مورد توجه قرار داد و گفت: بحران کرونا ورزش در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است تا جایی که بازی های المپیک هم به تعویق افتاد و معتبرترین لیگ ها هم از جریان افتاد. با این حال برنامه ریزی برای ورزش ادامه دارد. ما مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، مقدماتی جام جهانی فوتبال و حتی رقابت های انتخابی المپیک توکیو را پیش رو داریم به همین دلیل فعالیت های اداری ، فنی و برنامه ریزی فدراسیون ها با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با توجه به استعلامی که از وزیر بهداشت داشتم، امکان تمرینات تا نیمه اردیبهشت ماه وجود ندارد، بنابراین حداقل تا خاتمه اردیبهشت ماه نیز امکان برگزاری رقابت ورزشی وجود ندارد. برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال نیمه اردیبهشت ماه تصمیم خواهیم گرفت چرا که هر تیم برای آمادگی مجدد برای حضور در مسابقات احتیاج به پانزده روز تمرین آمادگی دارد.

سلطانی فر تدبیر و اراده رئیس جمهور مبنی بر فعالیت اقتصاد در کنار اهمیت حفظ سلامتی مردم را مورد توجه قرار داد و توضیح داد: کوشش دولت حرکت در راستای حفظ سلامتی مردم و استمرار فعالیت های مالی است که امیدوارم به خوبی محقق گردد.

وزیر ورزش و جوانان اهمیت حفظ منافع باشگاه های خصوصی را در این بحران کرونا مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: حق بیمه کارفرما و همچنین برق و گاز باشگاه های خصوصی استمهال شده است و کوشش می کنیم که از مشوق هایی که دیگر عرصه ها در دوران کرونا از آن برخوردار می شوند، در هیئت دولت برای ورزش و باشگاه های خصوصی هم اخذ کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 298

به "سلطانی فر: نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: نیمه اردیبهشت درباره لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید