سهم خواهی از دولت آینده کار ناشایستی است، کابینه باید براساس شایسته سالاری چینش گردد

به گزارش دکترای اقتصاد، نماینده تبریز در مجلس گفت: در مجلس هم نمایندگان از چنین کابینه کارآمدی حمایت خواهد نمود بنابراین کسانی که بخواهند به انواع شیوه های مختلف که رایج است با لابی کردن و رایزنی های غیر صحیح در پی سهم خواهی هستند این اقدام به هیچ وجه درست نیست.

سهم خواهی از دولت آینده کار ناشایستی است، کابینه باید براساس شایسته سالاری چینش گردد

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

محمدرضا میرتاج الدینی نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی در تبادل نظر با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران، درباره سهم خواهی بعضی افراد یا جریان ها از رئیس جمهور منتخب، اظهار کرد: سهم خواهی به هر شیوه و روشی باشد از هر نوع آن قابل قبول نیست سهم خواهی باعث می گردد کابینه شایسته و کارآمدی نداشته باشیم.

وی ادامه داد: اولین اصلی که انتظار داریم رئیس جمهور منتخب بر اساس آن کابینه را شکل بدهد رعایت شاخص هاست و طبق شایسته سالاری باید هر وزارت خانه ای را فرد قوی و کارآزموده گذاشت.

نماینده تبریز در مجلس گفت: در مجلس هم نمایندگان از چنین کابینه کارآمدی حمایت خواهد نمود بنابراین کسانی که بخواهند به انواع شیوه های مختلف که رایج است با لابی کردن و رایزنی های غیر صحیح در پی سهم خواهی هستند این اقدام به هیچ وجه درست نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1112

به "سهم خواهی از دولت آینده کار ناشایستی است، کابینه باید براساس شایسته سالاری چینش گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم خواهی از دولت آینده کار ناشایستی است، کابینه باید براساس شایسته سالاری چینش گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید