عزیزی خادم با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال: موفقیت شما بر عملکرد سایر تیم های ملی موثر است

به گزارش دکترای اقتصاد، رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال ایران در لیتوانی، به آنها گفت وظیفه دارند دل مردم را شاد نمایند.

عزیزی خادم با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال: موفقیت شما بر عملکرد سایر تیم های ملی موثر است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی فوتسال گفت: در ابتدا برد شیرین مقابل صربستان را تبریک می گویم. همواره بازی اول سخت است. من بر حسب وظیفه و رعایت توازن بین کلیه تیم های ملی به این سفر و نزد شما آمدم و این را بدانید که فدراسیون فوتبال در کنار شماست. شما بازیکنان تیم ملی فوتسال وظیفه دارید مردم را شاد کنید و فدراسیون فوتبال وظیفه دارد از شما حمایت کند.

امیدوارم همه در کنار هم بتوانیم باعث شادی مردم شویم.، وی ضمن بیان این جمله گفت: در بازی های آینده همه با هم و در کنار هم هستیم و تا آخرین توان مان برای برد، پیروزیت و پیروزی می جنگیم. همه دوست دارند تیم ملی نتیجه بگیرد و فدراسیون هم می خواهد این نتایج درخشان باشد؛ اگر در این جهت همه با دل های خود یاری نمایند و نیت خیر و درستی داشته باشند، خداوند هم یاری می نماید تا تیم پیروز گردد.

رئیس فدراسیون فوتبال توضیح داد: ما در فدراسیون در پی توسعه همه جانبه فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال بانوان هستیم. فدراسیون فوتبال بر حسب وظیفه، تمام قد کنار تیم ملی فوتسال است. علت غیبت من در بازی اول مقابل صربستان، ترافیک کاری مربوط به سفر به قطر و مسائل مربوط به تیم ملی بانوان بود. متأسفانه نتوانستم سریع تر کنار شما حضور پیدا کنم. درست مانند بازی اول تیم ملی فوتبال در بحرین، اما به محض اینکه موقعیتی به وجود آمد، خودم را به کنار تیم ملی فوتسال رساندم.

عزیزی خادم در ادامه گفت: امیدوارم با روح و تعاون جمعی در کنار هم با وحدت، قدرت و عشق شاد کردن مردم، برای پیروزیت تیم ملی فوتسال کوشش کنیم. مطمئن باشید این توجه فدراسیون همیشگی خواهد بود. مؤید این مطلب هم این است که تیم ملی بانوان راهی ازبکستان شده تا در مسابقات انتخابی جام ملت های آسیا شرکت کند و اگر خدای نکرده پیروز نشوند و نتیجه نگیرند، هیچ خللی در اراده فدراسیون نسبت به حمایت از فوتبال بانوان ایجاد نمی گردد. فردا بازی شما را از نزدیک مشاهده می کنم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: این جام جهانی می تواند انگیزه ای برای وحدت، همگرایی و میل به پیروزیت در تیم باشد. پیروزیت شما می تواند از لحاظ انگیزشی و روحی بر عملکرد سایر تیم های ملی اثر بگذارد. نتیجه گیری شما عزیزان باعث خواهد شد تا بچه هایی که عملکرد شما را از تلویزیون می بینند، ترغیب شوند و به سمت ورزش کشیده شوند و میل آنها به حضور در اماکن ورزشی، باعث توجه مدیران ورزشی و در نهایت رشد زیرساخت های ورزشی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1159

به "عزیزی خادم با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال: موفقیت شما بر عملکرد سایر تیم های ملی موثر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال: موفقیت شما بر عملکرد سایر تیم های ملی موثر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید