قرارداد قایدی را اصلاح می کنیم، معاوضه ریگی با کیانی را رد کردیم

به گزارش دکترای اقتصاد، به گزارش خبرنگاران، احمد مددی در تازه ترین گفتگوی خود به تشریح آخرین شرایط این باشگاه، بسته بودن پنجره جابجایی، بازگشت مهدی قایدی به تمرینات و همچنین بازگشت میلیچ پرداخت و تاکید نمود پیشنهاد سپاهان برای معاوضه مهدی کیانی با مسعود ریگی را رد نموده است.

قرارداد قایدی را اصلاح می کنیم، معاوضه ریگی با کیانی را رد کردیم

بخشی از گفتگوی مددی با رادیو ورزش در ادامه می آید:

* از بدو ورودم به باشگاه استقلال با چالش های بزرگی روبه رو بودم. پنجره جابجایی بسته شده بود. حرفه ای سازی به تعویق افتاده بود و چند روز بیشتر وقت نداشتیم که مستندات حرفه ای سازی را به AFC ارسال کنیم تا بتوانیم مجوز بگیریم و اطلاعات را در سامانه مربوطه بارگذاری کنیم. دو بازیکن خارجی ما دیاباته و میلیچ به خاطر نگرفتن پول شان رفته بودند.

* کارگزاری که با ما قرارداد داشت، نه تنها یک ریال برای ما درآمدزایی ننموده بود، بلکه برای ما بدهی داشت و حاضر نبود حتی یک ریال به ما قرض بدهد.

* در ادامه یک کارگزار خوب را انتخاب کردیم که منابع اقتصادی خوبی را به باشگاه تزریق کرد و به تعهداتش پایبند بود و از آن ها رضایت داریم. باید اول بدهی های گذشته را تسویه می کردیم تا استقلال به شرایط عادی برشود. پنجره بسته باز شد و حدود یک میلیون و 300 هزار دلار بابت پنجره بسته و میلیاردها تومان بابت حرفه ای سازی هزینه شد. برای شیخ دیاباته و میلیچ هم اعداد قابل توجهی منابع ارزی پرداخت شد تا وارد ایران شوند.

* 12 تا 67 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شده است و به زودی بخش دیگری را هم پرداخت می کنیم.

* باید به بودوروف که برای ما بازی چندانی هم نکرد و بازیکن با کیفیتی هم نبود، مبلغ 140 هزار یورو پرداخت کنیم تا پنجره باز شود. این قول را به طرفداران می دهم که پنجره را باز نموده و اگر با بازیکنان مدنظرمان به توافق رسیدیم، آن ها را جذب کنیم.

* درحال حاضر و در هر پست حداقل دو بازیکن خوب و درجه یک داریم.

* میلیچ از دی 98 پولی نگرفته بود و با تزریق منابع ما به تیم برگشت. او بعد از بازی دربی ایران را ترک کرد و بدون اطلاع قبلی رفت. شایعه دوپینگ او هم کذب محض بود. حالا او اعلام آمادگی نموده که برمی شود.

* در این شرایط کرونایی و تحریم، تأمین منابع اقتصادی خیلی سخت است. از طرفی ما نمی توانیم از دولت ریالی دریافت کنم.

* قایدی پسر استقلال است و بیشترین پرداختی این دوره را به او داشتیم. 67 درصد پول قایدی پرداخت شده است.

* در دوره قبلی، رقم پرداختی بازیکنان به طرز عجیبی افزایش پیدا نموده بود. قاطعانه می گویم بازیکن مقصر نیست، چون مذاکره دوطرفه است و باید کوشش کنیم عقد قرارداد برد - برد باشد.

* به قایدی هم در دوره قبلی وعده و وعیدهایی داده شده اما به آن عمل نشد. او تا 1402 با ما قرارداد دارد. کوشش می کنیم در یک فرآیند قانونی و با مذاکره نهادهای ذی ربط بتوانیم قرارداد او را ترمیم کنیم.

* قایدی در یکی دو روز آینده به تمرینات برمی شود. بدهی نیکولای بودوروف هم در 10 روز آینده پرداخت می شود تا پنجره جابجایی باز شود.

* پیشنهاد سپاهان مبنی بر معاوضه مهدی کیانی و مسعود ریگی را رد کردم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 867

به "قرارداد قایدی را اصلاح می کنیم، معاوضه ریگی با کیانی را رد کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد قایدی را اصلاح می کنیم، معاوضه ریگی با کیانی را رد کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید