محمد رضا داورزنی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟

به گزارش دکترای اقتصاد، خبرنگاران: انتخاب مدیرعامل پرسپولیس، این روز ها تبدیل به دغدغه شده است. همین روز گذشته یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری از وزارت ورزش خواست تا هرچه زودتر تکلیف مدیرعاملی این باشگاه را مشخص کند.

محمد رضا داورزنی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، اگرچه عنوان شده بود مدیرعامل پرسپولیس بعد از ملاقات این تیم با الهلال مشخص می گردد، ولی هنوز چنین اتفاقی نیفتاده و این تیم در هفته دوم رقابت های لیگ برتر هم بدون مدیرعامل و همچنان با سرپرستی مجید صدری به کار ادامه می دهد. در این بین البته نام افراد مختلفی هم به گوش می رسد که پس از چندی یا تکذیب می گردد و یا اینکه عنوان می گردد مذاکره با آن ها خوب پیش نرفته است.

پس از مطرح شدن نام چند مدیر سرشناس حالا نوبت به محمد رضا داورزنی، رییس فدارسیون والیبال رسیده تا نامش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مطرح گردد. این موضوع سوژه گزارشی برای روزنامه فرهیختگان بوده و حتی ادعا شده که مذاکراتی هم اجرا شده، ولی از قرار داورزنی چنین پیشنهادی را نپذیرفته است. در بخشی از این گزارش آمده است: مذاکراتی با محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال برای حضور در مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اجرا شده، اما او این پیشنهاد را رد نموده است. اینکه داورزنی که درحال حاضر در لوزان سوئیس حضور دارد، به چه علت این پیشنهاد را رد نموده مشخص نیست، اما شنیده ایم فرد مذاکره کننده با او اصرار بسیاری برای حضورش در پرسپولیس داشته و حتی معتقد بود با حضور این فرد، اسپانسر نیز آماده یاری خواهد بود؛ اسپانسری نام آشنا که البته حاشیه هایی نیز در سال های گذشته با خود به همراه داشته است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 1253

به "محمد رضا داورزنی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد رضا داورزنی مدیرعامل پرسپولیس می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید