هشدار کامالا هریس:آمریکا شاهد بحران گرسنگی است

به گزارش دکترای اقتصاد، معاون رئیس جمهور منتخب آمریکا در یک سخنرانی درباره بحران گرسنگی در این کشور هشدار داد و گفت از هر هفت خانواده آمریکایی یک خانواده از گرسنگی رنج می برد.

هشدار کامالا هریس:آمریکا شاهد بحران گرسنگی است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، شبکه تلویزیونی ای پی تی ان گزارش داد کامالا هریس معاون جوبایدن درباره بحران گرسنگی در آمریکا هشدار داد.

او در این خصوص گفت: ما شاهد بحران گرسنگی در آمریکا هستیم. هریس که در شهر کلمبوس در جورجیا سخن می گفت ادامه داد: سال 2020 سالی سخت بود. همانطور که می دانید انتخابات میان دوره ای در پیش است و ما شاهد خسارات گسترده در سراسر کشور هستیم. مردم برخی از عزیزان خانواده خود را از دست داده اند. آن ها نتوانسته اند که بر سر کار خود بروند. ما شاهد خسارات زیادی در طول این چند سال و به خصوص سال جاری بوده ایم. از هر 7 خانواده در جورجیا یک خانواده از گرسنگی رنج می برد. ما شاهد بحران گرسنگی در آمریکا هستیم و خانواده های زیادی از گرسنگی رنج می برند. از هر 6 خانواده در جورجیا یک خانواده در پرداخت اجاره خانه خود مسائل زیادی دارد. از هر 4 واحد تجاری کوچک در جورجیا یک واحد تعطیل شده است و یا در آستانه تعطیلی است.

او افزود: من و جو بایدن پیش از بیستم نوامبر در جورجیا می دانستیم که چه چالش هایی پیش روی ما بود. ما می دانستیم که چه در خطر است و آن ها (جمهوری خواهان) می خواهند چه کاری انجام دهند.

شیوع گسترده ویروس کرونا در آمریکا و مدیریت ضعیف دولت ترامپ در این زمینه مسائل فراوانی را برای این کشور به وجود آورده و سبب شده است از نظر تعداد ابتلا و قربانی آمریکا در صدر کشورهای آلوده به ویروس کرونا قرار بگیرد. اقتصاد این کشور نیز با زیان های بسیاری روبرو شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: economicsphd.ir شناسه مطلب: 778

به "هشدار کامالا هریس:آمریکا شاهد بحران گرسنگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار کامالا هریس:آمریکا شاهد بحران گرسنگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید